Jedyna Taka Mama: projekt nie tylko dla osób z niepełnosprawnością

2015-03-19 17:29

Jedyna Taka Mama to projekt Fundacji Jedyna Taka mający na celu promocję macierzyństwa wśród osób z niepełnosprawnością. 21 marca w Warszawie odbędzie się jedna z jego odsłon.

Jedyna Taka Mama
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Jedyna Taka Mama to projekt skierowany do wszystkich kobiet myślących o macierzyństwie - nie tylko do osób z niepełnosprawnością.

Jedyna Taka Mama jest projektem skierowanym do osób z niepełnosprawnością, a zwłaszcza - do mam. Już 21 marca w warszawskim ART.BEM przy ul. Górczewskiej 201 odbędzie się w godz. 10-16 wyjątkowe wydarzenie. Pięć mam, mieszkających na terenie województwa mazowieckiego zostało zaproszonych do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. Warto dodać, że mamy wybrano z grona Jedynych Takich Mam, czyli osób z niepełnosprawnością. Wykonana sesja zostanie przedstawiona na wystawie z okazji Dnia Matki w maju tego roku. Jej celem jest pokazanie, że każda mama – sprawna czy niepełnosprawna – może być kobietą spełnioną: szczęśliwą i zadbaną.

To jednak nie koniec atrakcji. Oprócz wyjątkowej sesji, panie na wózkach będą miały możliwość zapoznać się z innowacyjną propozycją od partnera fundacji - firmy MDH. Mowa tutaj o przystawce do wózka, umożliwiającej transport małego dziecka przez osobę poruszającą się na wózku. Na rynku wciąż brakuje rozwiązań ułatwiających niepełnosprawnym matkom transport dzieci, dlatego partner projektu przeprowadzi konsultację z mamami, dotyczącą dostawki. Zebrane zostaną ich opinie na temat funkcjonalności produktu w ocenie osób z niepełnosprawnościami.

Fundacja Jedyna Taka wierzy, że macierzyństwo przysługuje każdej kobiecie, która tego pragnie, bez względu na motorykę. 

Zapraszamy na stronę projektu:
www.jedyna-taka-mama.pl
oraz na stronę fundacji:
www.jedyna-taka.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza