"Joga kobieca" - zajęcia dla przyszłych i młodych mam

2015-10-29 12:17

Dom Kultury "Świt" zaprasza na Jogę kobiecą, czyli zajęcia z jogi dla przyszłych i młodych mam oraz kobiet w menstruacji. Wcześniejsze doświadczenie z jogą nie jest wymagane.

joga dla kobiet 2
Autor: materiały prasowe Joga kobieca pozwala na zrelaksowanie i wyrównanie oddechu.

"Joga kobieca" to zajęcia skierowane dla pań spodziewających się dziecka, młodych mam oraz kobiet w menstruacji. Ćwiczenie jogi daje paniom mnóstwo korzyści: kręgosłup przestaje boleć, czują się bardziej zrelaksowane, ćwiczą swój oddech, co jest ważne szczególnie dla kobiet w ciąży i rozwijającego się dziecka.

Joga kobieca: dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

Jak wspomniano, dzięki jodze eliminujemy bóle kręgosłupa. Co więcej, mięśnie przy kręgosłupie i mięśnie dna miednicy zostają wzmocnione. Joga pozwala również wyrównać oddech, wyciszyć głowę i zrelaksować całe ciało. Pomaga w odnalezieniu wewnętrznej równowagi, a także, co nie bez znaczenia dla kobiet spodziewających się dziecka, zapobiega i zmniejsza obrzęki nóg.

Ćwiczenia "Joga kobieca" odbywać się będą w każdy poniedziałek, w godzinach 10:45-12:15, w sali numer 8, a poprowadzi je Małgorzata Kostrzewa.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza