Już niedługo XVIII Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor!

2015-04-28 16:31

24 maja o godz. 12 w Centrum Kultury w Powsinie odbędzie się XVIII Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor. Zaproszeni są wszyscy, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu!

Piknik rodzinny
Autor: _photos.com|photos.com Podczas XVIII Wielkiego Rodzinnego Pikniku Radia Kolor goście będą zachęcani do aktywności fizycznej.

W Centrum Kultury w Powsinie na XVIII Wielkim Rodzinnym Pikniku Radia Kolor zachęcać będziemy do sportowej aktywności. Razem ze sportowcami oraz amatorami różnych dyscyplin sportowych zagrzewać będziemy warszawiaków do ćwiczeń.

Park Kultury w Powsinie na ten dzień zamieni się w sportową arenę. Fani najróżniejszych dyscyplin znajdą coś dla siebie. Z nami poćwiczysz pod okiem najlepszych instruktorów! W czasie trwania imprezy odbędą się zajęcia z fitnessu, zumby i tai chi. Dodatkowo nasi goście będą mogli spróbować swych sił w pięcioboju, w którego skład wejdą m.in: krokiet, mini golf czy boule. Dla osób, dla których sport to za mało, przygotowaliśmy Scavanger Hunt, czyli trasy pełne przygód z zagadkami.

To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na gości. Radio Kolor wspólnie z Legią Warszawa rozgrzeje Was do czerwoności. Tak, tylko u nas tego dnia zagoszczą gwiazdy Legii Warszawa oraz Puchar Mistrzostw Polski. Trenerzy Legii przygotują również szkółki dla najmłodszych. Tenis, koszykówka czy piłka nożna nie będą miały już przed Waszymi pociechami tajemnic. 

Wszystkie te atrakcje czekają na was w Parku Kultury w Powsinie 24 maja 2015 roku. XVIII Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor odbędzie się w godzinach o 12:00 do 17:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a dobra zabawa gwarantowana. Dojazd na miejsce linią autobusową nr 519. Zapraszamy!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza