Kampania BEZPIECZNY MALUCH: Mamo tato nadchodzę! Przyjdź, przygotuj się, bo jestem w drodze

2012-03-08 10:01

W ramach kampanii BEZPIECZNY MALUCH: Mamo tato nadchodzę! Przyjdź, przygotuj się bo jestem w drodze zapraszamy na bezpłatne  warsztaty dla kobiet w ciąży – edycja marcowa (Katowice, Gdańsk, Warszawa, Łódź).

Kampania BEZPIECZNY MALUCH: Mamo tato nadchodzę! Przyjdź, przygotuj się, bo jestem w drodze
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Kampania BEZPIECZNY MALUCH: Mamo tato nadchodzę! Przyjdź, przygotuj się, bo jestem w drodze

Warsztaty dla kobiet w ciąży zorganizowane w ramach Kampanii Bezpieczny Maluch mają na celu wsparcie rodziców w bezpiecznym i zdrowym wychowaniu dziecka już  od okresu prenatalnego. Kampania poza edukacją z pierwszej pomocy ma na celu zaprezentowanie rodzicom produktów i usług związanych z bezpiecznym i szczęśliwym rodzicielstwem. Misją projektu jest pomoc w bezpiecznym i zdrowym wychowaniu dzieci. Warsztaty odbywają się w formie seminariów i pokazów. Niecodzienne tematy, często lekceważone przez młodych rodziców przekazywane w przystępnej formie, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami, to tylko niektóre zalety projektu.
Wiosną bezpłatne warsztaty organizowane w ramach Kampanii Bezpieczny Maluch odbędą się w czterech miastach w Polsce: w Katowicach (06.03.2012), Gdańsku (13.03.2012), Warszawie (20.03.2012) oraz w Łodzi (27.03.2012). Na spotkania organizator zaprasza przede wszystkim kobiety w ciąży. Każdy z uczestników warsztatów poza bezcenną wiedzą otrzyma atrakcyjne upominki. Dodatkowo na koniec spotkania zostaną przyznane nagrody ufundowane przez znanych producentów akcesoriów dla mamy i dziecka. 
Warsztaty są bezpłatne, ale  liczba miejsc ograniczona.
Już dzisiaj zachęcamy do rejestracji na stronie internetowej Kampanii:
www.bezpiecznymaluch.com.pl