Kampania "Poradnik rodzica"

2017-09-04 17:51

Kampania pt. „Poradnik rodzica” to ogólnopolski projekt crossmediowy o charakterze edukacyjno-informacyjnym, wydawany pod szyldem międzynarodowej grupy mediowej Mediaplanet. Tegoroczna edycja kampanii publikowana w Gazecie Wyborczej jest niezwykle obszerna, wydana została na 16 stronach, na których płynnie poruszany jest wachlarz najciekawszych, z punktu widzenia rodziców, tematów. Symultanicznie treści kampanii umieszczone zostaną na portalu tematycznym www.poradnikdlarodziny.pl.

Poradnik rodzica
Autor: materiały prasowe

Wychowanie dziecka stanowi ogromne wyzwanie dla każdego rodzica. Poradnik pozwoli przejść czytelnikowi przez wszystkie aspekty związane z rozwojem dziecka. Aktualna edycja skupia się zarówno na rozwoju emocjonalnym, psychologicznym, jak i fizycznym. W dobie dwubiegunowych opinii na temat: zdrowia, diety, bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa, mediów, finansów, rozrywek – wypowiedzi eksperckie pozwolą dokonać najlepszych decyzji, inspirując do wyboru ścieżki, która będzie optymalna dla charakteru, stanu zdrowia i osobowości wszystkich członków rodziny. Kampania pozwoli czytelnikom na samodzielne wyrobienie własnego zdania na podstawie rzetelnych i ciekawych informacji z pierwszej ręki – każdy obszar tematyczny to sfera opatrzona opiniami osób znanych i cenionych w zakresie poruszanych kwestii.

Do współpracy przy publikacji zaproszono wiele znanych nazwisk, cenionych specjalistów, ekspertów z obszaru medycyny oraz charyzmatyczne osobowości świata mediów, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem. Do zaproszonych osób należą między innymi: Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska, Malwina Bakalarz, Modny Tata wraz z żoną Pauliną, Adam Kornacki, dr n. med. Alicja Karney z Instytutu Matki i Dziecka, dr n. med. Piotr Dąbrowiecki i wielu innych. Wśród omówionych tematów znajdują się te stricte zdrowotne jak: „Co powinieneś wiedzieć o witaminie D?”, „Oczy dziecka pod kontrolą”, „Nie dla meningokoków!”, czy „Alergie można leczyć”. Dużą uwagę poświęcono także poradom lifestylowym, czyli np. udzieleniu praktycznych wskazówek dotyczących urządzenia domu przyjaznego dzieciom, wybrania najlepszego krzesła do nauki oraz pokazania programów, akcji i inicjatyw skierowanych do rodzin i dzieci. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z publikacją, która jest ciekawą i przystępną pigułką wiedzy w tematyce parentingowej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza