KID’S BIZ FAIR trzecia edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt

2014-04-09 13:37
kidsBizFair
Autor: _materialy_prasowe

W dniach 11-12 kwietnia 2014r. w Warszawie w Hali MT Polska przy ul. Marsa 56C, odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Artykułów dla Dzieci i Niemowląt KID’S BIZ FAIR.

KID’S BIZ FAIR to dwudniowe biznesowe spotkanie przedsiębiorców działających w branży dziecięcej, podczas którego zostaną zaprezentowane produkty, a zwłaszcza nowości z branży. KID’S BIZ FAIR to doskonała okazja, aby pozyskać nowych partnerów, podpisać nowe kontrakty, wymienić doświadczenia.

W programie targów nie zabraknie ciekawych szkoleń i warsztatów dla profesjonalistów, dzięki którym będzie można zdobyć cenną wiedzę, zadać nurtujące pytania doświadczonym trenerom i prelegentom. Targi podzielone są na 4 sektory tematyczne:

I GRY I ZABAWKI
II KARMIENIE, PIELĘGNACJA I HIGIENA
III ODZIEŻ i OBUWIE
IV WYPOSAŻENIE


Podczas II edycji, która odbyła się w kwietniu 2013 r. targi KID’S BIZ FAIR zgromadziły 130 wystawców w tym 7 z zagranicy. Targi odwiedziło ponad 1 100 przedsiębiorców. Odwiedzającymi są przedsiębiorcy na co dzień działający w branży dziecięcej: Hurtownie, Sieci sklepów, Sklepy stacjonarne, Sklepy internetowe, Placówki Edukacyjne, Placówki Medyczne, Osoby poszukujące pomysłu na biznes. Mieliśmy zaszczyt gościć odwiedzających z państw tj.: Włochy,  Litwa, Ukraina, Rosja, Luksemburg, Niemcy, Słowacja, Białoruś, Belgia, Czechy.

Główne informacje na temat kwietniowej edycji Targów KID’S BIZ FAIR:
•    Specjalnym gościem targów będzie Pani Reyne Rice – ekspert, doradca
w wyszukiwaniu i analizowaniu trendów w branży zabawkarskiej i sektorze dziecięcym.
•    Miano Mecenasa Targów Kid’s Biz Fair objęła Hurtownia Aico, która we współpracy
z firmą Marko przeprowadzi kontraktacje na Dzień Dziecka! Będzie to doskonała okazja do pozyskania korzystnych umów, a także nawiązania i kontynuowania, doskonałej pod względem ekonomicznym współpracy.
•    Złotym Sponsorem Targów została firma Bex Sport ze Szwecji. W swoim asortymencie posiadają produkty do gier wodnych, ogrodowych i stołowych, sprzęt do gry w darta czy sanki.
•    Parterem Targów została firma Granna, producent gier planszowych dla dzieci, która od 23  lat wymyśla i produkuje gry dla i łamigłówki dla najmłodszych.
•    Miano Wystawcy Strategicznego targów objęła firma Anek – bezpośredni partner handlowy, importer i dystrybutor zabawek z ponad 20 letnią tradycją na rynku
•    Liczba wystawców na dzień dzisiejszy przekracza 100, co daje nam ogromną satysfakcję z organizacji już III edycji Targów Kid’s Biz Fair.
•    Swój udział w targach potwierdziły między innymi takie firmy jak: Dante, Granna, Anek, Ultimar, Bigjigstoys, Kathay Haster, Dantoy z Danii, Logis z Litwy, Hurtownia Aico we współpracy z Marko, Cartronic z Niemiec, Bex Sport ze Szwecji, Pilch, Baby Matex, Lela Blanc, Makoma, Hurtimex/Tup Tup, Badum, Grande Piccolo.

Więcej informacji znajdą Państwo na: www.kidsbizfair.com oraz www.facebook.com/KidsBizFair

targ
Autor: _materialy_prasowe
meteriały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE