KIDS TRADE SHOW JUŻ W CZWARTEK 17 PAŹDZIERNIKA

2019-10-14 16:23

Wielkimi krokami zbliża się 17 października a wraz z nim targi B2B branży dziecięcej oraz biurowo – szkolnej KIDS Trade Show, które odbędą się na PGE Narodowym. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie branżowe w II połowie roku – nowa lokalizacja, nowi odbiorcy i nowe możliwości.

Kids Trade Show
Autor: Kids Trade Show

Dla wszystkich, którzy prowadzą sklep w branży dziecięcej lub biurowo - szkolnej to wydarzenie, którego nie powinni przegapić. Na targach swoją ofertę zaprezentuje 100 wystawców z sektorów: zabawki, akcesoria, tekstylia, odzież, obuwie i artykuły biurowo – szkolne oraz kreatywne. 

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą najlepszych polskich producentów, hurtowników i importerów oraz skorzystać z ostatniej okazji do kontraktacji przedświątecznych i ze specjalnie przygotowanych ofert targowych. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie wydarzenia: https://kidstradeshow.pl/wystawcy/ oraz zostanie udostępniona w aplikacji targowej Organizatora pod nazwą: IC Events w zakładce KIDS TRADE SHOW.

Kids Trade Show to nie tylko targi – to również możliwość uczestniczenia w inspirujących prelekcjach podczas KIDS TRADE CONFERENCE, dedykowanej przedstawicielom sklepów stacjonarnych, internetowych oraz hurtowni. Agenda akademii została stworzona tak, aby osoby już na co dzień pracujące w branży dziecięcej jak i osoby pragnące otworzyć własny biznes mogły wynieść z konferencji jak najwięcej przydatnych informacji. Poruszone zostaną tematy dotyczące sektora sprzedaży, efektywnego marketingu oraz e-commerce. Jak projektować sklepy, które sprzedają? Jak zarabiać więcej łącząc ecommerce ze sprzedażą stacjonarną? Czy influencerzy w branży dziecięcej sprzedają? – to tylko nieliczne pytania, na które odpowiedzi udzielą eksperci: Piotr Urbaniak, Krzysztof Pakulec, Bogumiła Sobiczewska, Magdalena Kordaszewska, Bartosz Gembski, czy Mariusz Pyć.

Podczas targów odbędzie się rozstrzygnięcie Kids Trade Show Awards – konkursu dedykowanego przedsiębiorcom z branży dziecięcej. Zwycięzcy odbiorą statuetki za zajęcie I miejsca w kategoriach: sklep e-commerce roku, zabawka 2019, tekstylia i akcesoria roku oraz artykuły szkolne i kreatywne roku.

Celem Organizatorów Targów Kids Trade Show są działania w zakresie rozwoju sprzedaży, podnoszenia jakości produktów i usług oraz wsparcia produkcji krajowej i jej eksportu. Budowaniu sieci biznesowych znajomości będzie sprzyjać moderowana strefa networkingu oraz strefa Business Matching. Partnerem networkingu jest WFS POLSKA - klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu, skutecznie wspierający rozwój firm i przedsiębiorstw.

International Center of Events - organizator targów, wspiera również inicjatywę Komitetu Ochrony Praw Dziecka i zaprasza dołączenia do XVIII edycji Konkursu "Świat Przyjazny Dziecku".

Podczas targów odbędzie się również XV Forum Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej.

Do zobaczenia już 17 października 2019r., na PGE Narodowym.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne na stronie: https://kidstradeshow.pl/ oraz a aplikacji IC Events.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza