"Kolorowa edukacja: Czołgi". Ta książeczka prezentuje najważniejsze w historii pojazdy pancerne!

2018-06-07 13:41

Z ciekawych opowiastek zamieszczonych w książeczce-kolorowance "Kolorowa edukacja: Czołgi" dzieci dowiedzą się między innymi, który czołg miał koła zamiast gąsienic i co z tego wynikło, czy czołg może latać i czy musi być wielki, żeby skutecznie walczyć. Patronat medialny nad publikacją sprawuje magazyn "M jak Mama".

Kolorowa edukacja: Czołgi
Autor: materiały prasowe

Z ciekawych opowiastek zamieszczonych w książeczce-kolorowance "Kolorowa edukacja: Czołgi" dzieci dowiedzą się między innymi, który czołg miał koła zamiast gąsienic i co z tego wynikło, czy czołg może latać i czy musi być wielki, żeby skutecznie walczyć. Kolorowe naklejki podpowiedzą mu zaś, jakie kredki przygotować, by odpowiednio pokolorować każdy czołg.

Patronat medialny nad książeczką – kolorowanką sprawuje TVP ABC, Magazyn M jak Mama oraz portale Miasto Dzieci i Dziecko w Warszawie.

Kolorowa edukacja to seria książeczek-kolorowanek, za pośrednictwem których dzieci rozwijają swoją spostrzegawczość i koncentracje, a co najważniejsze bawiąc się zdobywają wiedzę o Polsce i świecie. W serii ukazały się już tytuły: Ptaki Polski, Zwierzęta Polski, Historia Polski, Zwierzęta Świata, Kraje Świata oraz Pojazdy.

Kolorowa edukacja: Czołgi
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza