"Kolorowa edukacja: Ptaki świata". Pokaż dziecku bogaty świat ptaków

2018-06-07 13:12

Książeczka-kolorowanka "Ptaki świata" prezentuje najbardziej niezwykłe ptaki ze wszystkich kontynentów. Patronat medialny nad publikacją sprawuje magazyn "M jak Mama".

Ptaki świata
Autor: materiały prasowe

Książeczka-kolorowanka "Ptaki świata" prezentuje najbardziej niezwykłe ptaki ze wszystkich kontynentów. Z ciekawych opowiastek mali odkrywcy przyrody dowiedzą się między innymi, który ptak ma niebieskie nogi, a który wąsy jak mors. Kolorowe naklejki podpowiedzą im zaś, jakie kredki przygotować, by pokolorować każdego ptaka w barwach natury.  

Patronat medialny nad książeczką–kolorowanką sprawuje TVP ABC, Magazyn "M jak Mama" oraz portale Miasto Dzieci i Dziecko w Warszawie.

KOLOROWA EDUKACJA to seria książeczek-kolorowanek, za pośrednictwem których dzieci rozwijają swoją spostrzegawczość i koncentracje, a co najważniejsze bawiąc się zdobywają wiedzę o Polsce i świecie. W serii ukazały się już tytuły: Ptaki Polski, Zwierzęta Polski, Historia Polski, Zwierzęta Świata, Kraje Świata oraz Pojazdy.

Kolorowanka Ptaki Świata
Autor: _materialy_prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza