Kolorowanka edukacyjna zwierzęta Polski. Zaprzyjaźnij się ze zwierzętami Polski!

2016-09-22 12:09
Kolorowanka edukacyjna zwierzęta Polski
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Po ogromnym sukcesie książeczki – kolorowanki ,,KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI” Wydawnictwo RM pod koniec września proponuje najmłodszym kreatywną edukację  poświęconą zwierzętom!

Z ciekawych opowiastek napisanych przez przyrodników z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego  mali odkrywcy przyrody dowiedzą się między innymi, czy stonoga ma sto nóg i dlaczego kret buduje kopczyki, a kolorowe naklejki podpowiedzą im, jakie kredki przygotować, by pokolorować każde zwierzątko w barwach natury.

Książeczka pt. ,,KOLOROWA EDUKACJA. ZWIERZĘTA POLSKI” utrzymana jest w konwencji i stylistyce publikacji ,,KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI”.  Książeczka złożona jest przejrzyście i czytelnie dla każdego malucha. Każda ze stron poświęcona jest innemu gatunkowi zwierzęcia, a zawarte o nich informacje przedstawione są w formie ciekawych opowiastek.

Cena jednego egzemplarza nowej publikacji Wydawnictwa RM pt.  ,,KOLOROWA EDUKACJA. ZWIERZĘTA POLSKI” wynosi 14,90 zł.

Patronat medialny nad publikacją sprawuje TVP ABC, miesięcznik ekspercki M jak Mama oraz portale internetowe, Miasto Dzieci (https://miastodzieci.pl/) oraz Dziecko w Warszawie (https://dzieckowwarszawie.pl/)

W październiku ukaże się ksiażeczka-kolorowanka pt. ,,KOLOROWA EDUKACJA. ROŚLINY POLSKI”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza