Kolorowanka edukacyjna zwierzęta Polski. Zaprzyjaźnij się ze zwierzętami Polski!

2016-09-22 12:09

Po ogromnym sukcesie książeczki – kolorowanki ,,KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI” Wydawnictwo RM pod koniec września proponuje najmłodszym kreatywną edukację  poświęconą zwierzętom!

Kolorowanka edukacyjna zwierzęta Polski
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Z ciekawych opowiastek napisanych przez przyrodników z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego  mali odkrywcy przyrody dowiedzą się między innymi, czy stonoga ma sto nóg i dlaczego kret buduje kopczyki, a kolorowe naklejki podpowiedzą im, jakie kredki przygotować, by pokolorować każde zwierzątko w barwach natury.

Książeczka pt. ,,KOLOROWA EDUKACJA. ZWIERZĘTA POLSKI” utrzymana jest w konwencji i stylistyce publikacji ,,KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI”.  Książeczka złożona jest przejrzyście i czytelnie dla każdego malucha. Każda ze stron poświęcona jest innemu gatunkowi zwierzęcia, a zawarte o nich informacje przedstawione są w formie ciekawych opowiastek.

Cena jednego egzemplarza nowej publikacji Wydawnictwa RM pt.  ,,KOLOROWA EDUKACJA. ZWIERZĘTA POLSKI” wynosi 14,90 zł.

Patronat medialny nad publikacją sprawuje TVP ABC, miesięcznik ekspercki M jak Mama oraz portale internetowe, Miasto Dzieci (https://miastodzieci.pl/) oraz Dziecko w Warszawie (https://dzieckowwarszawie.pl/)

W październiku ukaże się ksiażeczka-kolorowanka pt. ,,KOLOROWA EDUKACJA. ROŚLINY POLSKI”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza