Kolorowe Sporty w Julinku już 26 i 27 września!

2015-09-22 17:01

Już w najbliższy weekend w Parku Rozrywki Julinek sportowe emocje sięgną zenitu. Będą kolorowe kręgle, rodzinny twister i mnóstwo innych atrakcji, a do tego wielki rodzinny turniej siatkówki!

Kolorowe sporty Julinek
Autor: materiały prasowe Kolorowe Sporty w Julinku odbędą się 26 i 27 września w godz. 10-19.

Już 26 i 27 września, Kolorowe Sporty w Julinku w godzinach od 10:00 do 19:00 – przybywajcie!

Już w najbliższy weekend, na wszystkich sportowców małych i dużych czeka moc atrakcji i zabaw przy scenie! Siatkówka wielką piłką plażową, kolorowe kręgle, mini golf w wykonaniu na wesoło, zawieszanie kwiatowych naszyjników na palmę, tańce pod palmą, sportowa moda wakacyjna – konkurs na najładniejszy strój, celowanie kolorowymi kołami ratunkowymi na kolorowe kosze, przejście żółto-zielonego labiryntu, poławianie „robaków”, kolorowy krykiet, malowanie ulubionych sportów, przerzucanie piłek na kolorowych płachtach, rzuty do celu kolorowymi kółkami, konkurs hula-hop, skoki przez skakankę, celowanie kwiatami i wiele innych.

Wiele dziać się będzie również na boiskach sportowych! Tutaj czeka na Was mnóstwo Turniejów m. in.: tor przeszkód, przejścia przez tunele, hula-hopy, omijanie kolorowych przeszkód, przeciąganie liny, przejścia na szczudłach, celowanie piłkami do koszy, skoki na skakankach, celowanie do bramki ze związanymi nogami, dźwiganie ciężarów, celowanie obręczami kwiatowymi, podbijanie piłki rakietami, rzuty dmuchanymi kołami ratunkowymi do dmuchanych piłek, siatkówka plażowa wielkimi piłkami, układanie wielkiej jengi, skoki przez gumę, slalomy, przejście tyłem po linie, wielki twister i wiele więcej!