Konkurs #10latMjakMama. Zrób zdjęcie i wygraj nagrodę!

2017-03-09 7:00

Magazyn "M jak Mama" obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Czasopismo już od 10 lat doradza młodym mamom.  Drogie Czytelniczki, świętujcie z nami ten czas, biorąc udział w konkursie fotograficznym. Do wygrania jest aż 30 atrakcyjnych nagród!

baloniki
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Wyniki
  2. Zasady konkursu
  3. Nagrody w konkursie #10latMjakMama
bioline - 10 lat
Autor: materiał archiwalny
kokon - 10 lat
Autor: materiał archiwalny
gra- 10 lat
Autor: materiał archiwalny

Wyniki

Kokon niemowlęcy:

1. przypinka262. joannaterka3. heeerdzix4. pan_i_pani_m5. bolzero6. malgosia897. ewelinaaaaaaaa20068.asia.fun9. emiliapantula10 joanna_ignaczak

Zestaw kosmetyków Bioline:

1. agnesjustagnes2. sandra_karolinaa3. _aniatoja_ 4. aghaa5. paryzka6. moje45m2szczescia7. lukaszewiczsylwia8. jolenejj899. kejt_pyry10. karolinadrewnik

Gra planszowa:1. abkeabke2. hioxd.anett3. smaga_karolina4. eliza_bol5. mojafabryczna6. mgr_inz.mama7. sienkiewicz.angelika8. klaudia_ar9. arleta_wu10 natkapolka

Zasady konkursu

Aby wziąć udizal w konkursie, należy zrobić zdjęcie dowolnej okładki „M jak Mama”, i zamieść je na swoim profilu na Instagramie, dodając: #10latMjakMama i oznaczają:

  • @m_jak_mama
  • @bioline_pl
  • @tinystarpl.
  • zachęcamy też do polubienia profilu MDR gry na FB

Laureatami konkursu zostaną osoby, których zdjęcia Komisja Konkursowa  uzna  za  najciekawsze. Oceniane będą kreatywność i pomysłowość. Konkurs potrwa od 9 marca do 8 kwietnia 2017 roku.

Nagrody w konkursie #10latMjakMama

W konkursie nagrodzimy 30 najciekawszych prac. Do wygrania jest:

10 zestawów kosmetyków Bioline 10 kokonów niemowlęcych TINY STAR 10 gier „Gierki małżeńskie” Wydawnictwa MDR

Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci delikatnie oczyszcza, zachowując warstwę ochronną. Kremowy olejek zawiera wyłącznie naturalne olejki – idealnie nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych.

www.bioline.pl

Miękkie brzegi kokonu ograniczają przestrzeń, tłumią dźwięki, tworzą zaciszną atmosferę. Dzięki temu dziecko czuje się tak pewnie i bez- piecznie jak w brzuszku mamy.

www.tinystar.pl

Gra planszowa ilustrowana rysunkami Andrzeja Mleczki. Idealna dla par, które chcą się przekonać, czy wiedzą o sobie wszystko. Przed wami dziesiątki zadań i wyzwań. To coś więcej niż rozrywka!

www.mdrgry.pl

 REGULAMIN KONKURSU

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza