Konkurs #10latMjakMama. Zrób zdjęcie i wygraj nagrodę!

2017-03-09 7:00

Magazyn "M jak Mama" obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Czasopismo już od 10 lat doradza młodym mamom.  Drogie Czytelniczki, świętujcie z nami ten czas, biorąc udział w konkursie fotograficznym. Do wygrania jest aż 30 atrakcyjnych nagród!

baloniki
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Wyniki
  2. Zasady konkursu
  3. Nagrody w konkursie #10latMjakMama
bioline - 10 lat
Autor: materiał archiwalny
kokon - 10 lat
Autor: materiał archiwalny
gra- 10 lat
Autor: materiał archiwalny

Wyniki

Kokon niemowlęcy:

1. przypinka262. joannaterka3. heeerdzix4. pan_i_pani_m5. bolzero6. malgosia897. ewelinaaaaaaaa20068.asia.fun9. emiliapantula10 joanna_ignaczak

Zestaw kosmetyków Bioline:

1. agnesjustagnes2. sandra_karolinaa3. _aniatoja_ 4. aghaa5. paryzka6. moje45m2szczescia7. lukaszewiczsylwia8. jolenejj899. kejt_pyry10. karolinadrewnik

Gra planszowa:1. abkeabke2. hioxd.anett3. smaga_karolina4. eliza_bol5. mojafabryczna6. mgr_inz.mama7. sienkiewicz.angelika8. klaudia_ar9. arleta_wu10 natkapolka

Zasady konkursu

Aby wziąć udizal w konkursie, należy zrobić zdjęcie dowolnej okładki „M jak Mama”, i zamieść je na swoim profilu na Instagramie, dodając: #10latMjakMama i oznaczają:

  • @m_jak_mama
  • @bioline_pl
  • @tinystarpl.
  • zachęcamy też do polubienia profilu MDR gry na FB

Laureatami konkursu zostaną osoby, których zdjęcia Komisja Konkursowa  uzna  za  najciekawsze. Oceniane będą kreatywność i pomysłowość. Konkurs potrwa od 9 marca do 8 kwietnia 2017 roku.

Nagrody w konkursie #10latMjakMama

W konkursie nagrodzimy 30 najciekawszych prac. Do wygrania jest:

10 zestawów kosmetyków Bioline 10 kokonów niemowlęcych TINY STAR 10 gier „Gierki małżeńskie” Wydawnictwa MDR

Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci delikatnie oczyszcza, zachowując warstwę ochronną. Kremowy olejek zawiera wyłącznie naturalne olejki – idealnie nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych.

www.bioline.pl

Miękkie brzegi kokonu ograniczają przestrzeń, tłumią dźwięki, tworzą zaciszną atmosferę. Dzięki temu dziecko czuje się tak pewnie i bez- piecznie jak w brzuszku mamy.

www.tinystar.pl

Gra planszowa ilustrowana rysunkami Andrzeja Mleczki. Idealna dla par, które chcą się przekonać, czy wiedzą o sobie wszystko. Przed wami dziesiątki zadań i wyzwań. To coś więcej niż rozrywka!

www.mdrgry.pl

 REGULAMIN KONKURSU

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza