"Królowa Śniegu 2" i "Uwolnić Mikołaja!" już na DVD!

2015-11-25 14:48

Zimowe hity fillmowe dla dzieci - "Królowa Śniegu 2" i "Uwolnić Mikołaja!" już na DVD! Przeczytajcie, jakie perypetie przeżywają bohaterowie tych dwóch obrazów - idealnych jako prezent nie tylko na Boże Narodzenie!

uwolnić mikołaja
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe "Królowa Śniegu 2" i "Uwolnić Mikołaja!" to pozycje dla najmłodszych nie tylko na święta.

Spis treści

  1. "Królowa Śniegu 2": kolejna odsłona przygód Kaia, Gerdy i gadatliwego trolla
  2. "Uwolnić Mikołaja!": ulubiony święty dzieciaków w tarapatach
królowa śniegu 2
Autor: materiał archiwalny
uwolnić mikołaja next
Autor: materiał archiwalny

"Królowa Śniegu 2" i "Uwolnić Mikołaja!" to świetny pomysł na rodzinnie spędzone popołudnia: filmy pełne są humoru, ciepła i świątecznej magii. Przeczytajcie, co możecie zobaczyć w nowościach dla dzieci, które właśnie ukazują się na DVD!

"Królowa Śniegu 2": kolejna odsłona przygód Kaia, Gerdy i gadatliwego trolla

Bohaterowie znani z pierwszej części obrazu powracają. Tym razem troll Orm, który zdążył już pokonać Królową Śniegu, wraca w swoje rodzinne strony. Marzy, że ożeni się z książniczką trolli i będzie wiódł spokojne życie bohatera. Jednak nic z tych rzeczy - Orma czekają kolejne wyzwania, ponieważ zło zaczyna się odradzać w królestwie. Tym złem jest... odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Pojawia się i złoczyńca - tym razem Król Śniegu - marzący o sprowadzeniu na świat wiecznej zimy. Szczęśliwie, Orm ma do pomocy zastęp pomocników: Kaia, Gerdę, zbuntowaną piratkę i oczywiście niezawodną łasiczkę Zuzię. Sprawdźcie, czy i w "Królowej Śniegu 2" uda im się uratować świat przed niebezpieczeństwem!

"Uwolnić Mikołaja!": ulubiony święty dzieciaków w tarapatach

Ridley Scott zasłynął jako twórca "Obcego" i "Gladiatora". Tym bardziej zaskakuje, że tym razem postanowił stworzyć film... o świętym Mikołaju. Co więcej, główną rolę zagrał w nim Jim Broadbent, zdobywca Oscara. Akcja "Uwolnić Mikołaja!" rozgrywa się w Londynie. Śwęty Mikołaj testuje tam swoje sanie, powodując wypadek i rozbijając jeden z pojazdów w mieście. Ląduje przymusowo w altance, zamieszkanej przez małego Toma i jego ojca Steve'a. Steve właśnie wyszedł z więzienia i nie chciałby pakować się w kolejne tarapaty. Tym razem to jednak święty Mikołaj trafia za kratki i potrzebna mu pomoc - w końcu trzeba zrobić wszystko, by dzieci dostały prezenty, a Boże Narodzenie jest już jutro! Tom i Steve ruszają więc świętemu z ratunkiem - czy zdążą? Tego dowiedzie się z "Uwolnić Mikołaja!".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza