Magiczny weekend w Julinku już 24 i 25 października!

2015-10-20 14:51

Prawdziwe czary w Parku Rozrywki Julinek już w najbliższy weekend! Halloweenowe tańce wyginańce, malowanie dyń i czarodziejskie pudła z niespodziankami!  Poczujcie magię już 24 i 25 października! Czekamy na Was w Parku Rozrywki Julinek w godzinach od 10:00 do 18:00! Przybywajcie!

julinek
Autor: materiały prasowe Magiczny weekend w Julinku to m. in. moc halloweenowych atrakcji.

Spis treści

  1. Magiczny weekend w Julinku: jakie atrakcje czekają na dzieci?
  2. Magiczny weekend w Julinku: sportowe emocje

Magiczny weekend w Julinku: jakie atrakcje czekają na dzieci?

Już w najbliższy weekend na wszystkich magików małych i dużych czeka moc atrakcji i zabaw przy scenie! Łapanie robali, hallowenowe tańce wyginańce, przygotowywanie hallowenowych strojów, cukierek albo psikus, malowanie dyń, magiczne – czarodziejskie pudło, jedzenie ciasteczek bez użycia rąk, labirynt ze świec, przeskakiwanie świec w czarodziejskim kole, labirynt pająka, sporty czarownic i ich trudny język, co diabeł trzyma w worku i wiele więcej czarodziejskich, magicznych i hallowenowych wydarzeń.

Magiczny weekend w Julinku: sportowe emocje

Wiele dziać się będzie również na boiskach sportowych! Tutaj czeka na Was mnóstwo Turniejów m. in.: tor przeszkód, przejścia przez tunele, hula-hopy, omijanie kolorowych przeszkód, przeciąganie liny, przejścia na szczudłach, celowanie piłkami do koszy, skoki na skakankach, celowanie do bramki ze związanymi nogami, dźwiganie ciężarów, celowanie obręczami kwiatowymi, podbijanie piłki rakietami, rzuty dmuchanymi kołami ratunkowymi do dmuchanych piłek, siatkówka plażowa wielkimi piłkami, układanie wielkiej jengi, skoki przez gumę, slalomy, przejście tyłem po linie, wielki twister i wiele więcej! Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają