Majówka na Bulwarach Wiślanych. Deskorolka, wrotki i spotkania kulturalne

2018-04-27 12:16

Marzysz o słońcu i plaży w majówkę? Nie musisz wyjeżdżać z Warszawy! Bulwary Wiślane zapraszają na weekend majowy pełen atrakcji – w programie między innymi animacje dla dzieci, ćwiczenia taneczne i nauka jazdy na deskorolce. Nie zabraknie też wydarzeń kulturalnych – w sobotę 5 maja odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Pawlikowską, autorką książki  „YEStem Kobietą”, a następnego dnia rozpocznie swoją działalność galeria, gdzie obywać się będzie wiele wystaw i spotkań z osobami ze świata kultury.

Co warto zobaczyć w Warszawie? Bulwary Wiślane
Autor: _materialy_prasowe Bulwary Wiślane po modernizacji

Przez całą majówkę odwiedzających Bulwary Wiślane czeka szereg atrakcji sportowych, rozrywkowych i kulturalnych. Dla najmłodszych przewidziane są zajęcia sportowe i animacje prowadzone pod okiem doświadczonych animatorów Parku Rozrywki Julinek, którzy przygotowali wiele kreatywnych zabaw.

  • 28-29 kwietnia 2018 r.

W sobotę i niedzielę o godzinie 13.00 Bulwary Wiślane zapraszają na rodzinny spektakl Popey Show, realizowany przez uznanego artystę cyrkowego Mirosława Boguta, na stałe występującego w Parku Rozrywki Julinek.

W godzinach popołudniowych będzie okazja do wspólnych ćwiczeń z Nesserem Naji, pochodzącym z Libanu instruktorem tańca, który zachwyci niepowtarzalnym stylem, swobodą ruchu i uśmiechem. Show HiDance łączące sport i taniec rozpoczniesię na scenie o godzinie 17.00.

  • 5-6 maja 2018 r.

W kolejny weekend na Bulwarach Wiślanych zagości sport.

Od 12.00 do 17.00 przez cały weekend będzie można nauczyć się jazdy na deskorolce klasycznej i fiszce, powstanie strefa do testów deski Surf&Skate, a także szkółka wrotkowa. Najmłodsi warszawiacy dowiedzą się, że jazda w kasku nie boli i poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa. A to wszystko pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów ze szkoły Board for Kids i Wrotkarni RollerDisco.

W sobotę o godzinie 18.00 odbędą się zajęcia Nordic Walking, a o godzinie 19.00 joga przy zachodzie słońca, podczas których będzie możliwość wspólnego ćwiczenia i doskonalenia swoich umiejętności.

W sobotę o godz 16 w Bulwarze Literackim odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Pawlikowską, autorką książki YEStem Kobietą! To opowieść o kobietach. Choć lekko i dowcipnie napisana, mówi o sprawach ważnych - o tym, jakie są kobiety, o spełnieniu, dystansie do siebie, związkach, przyjaźniach, stylu i kobiecości bez względu na wiek… o tym, że wspaniale jest być kobietą, cieszyć się sobą i akceptować siebie, niczego na siłę nie zmieniając. Spotkanie poprowadzi Tomasz Sobierajski.

bulwary wiślane
Autor: _materialy_prasowe

Katarzyna Pawlikowska to ekspertka w dziedzinie społecznych i konsumenckich zachowań kobiet. Ma na swoim koncie szereg badań, książek i artykułów opisujących styl życia oraz motywacje współczesnych Polek. Powstanie książki „YEStem kobietą” – radosnej i pełnej dowcipu, skierowanej do wszystkich przedstawicielek płci pięknej, bez względu na wykształcenie, status społeczny czy materialny, było kwestią czasu. Ponieważ to wszystko – jak przekonuje autorka - nie ma tak naprawdę znaczenia. Ważne jest bycie kobietą i odbieranie świata w odmienny, kobiecy właśnie, sposób.

6 maja 2018 roku na Bulwarach Wiślanych rozpocznie swoją działalność galeria, w której gdzie obywać się będzie wiele wystaw i spotkań z artystami oraz osobistościami ze świata kultury, literatury i mediów. Wybranym wystawom towarzyszyć będą warsztaty dla rodzin z zakresu sztuki, designu i szeroko pojętej kultury.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza