Mały alergik - superporadnik, który musisz mieć

2019-04-08 13:10

Jeśli masz w domu dziecko podatne na uczulenia, koniecznie sięgnij po poradnik "Mały alergik". To kompendium wiedzy na temat alergii występujących u dzieci i tego, jak sobie z nimi radzić. Poradnik do nabycia w kioskach i w naszym sklepie internetowym.

maly alergik
Autor: mjakmama.pl

Książka "Mały alergik" to poradnik dla rodziców, których dziecko boryka się z problemem częstych uczuleń. Superporadnik stanowi kompendium wiedzy na temat alergii występujących u dzieci. Opisuje najważniejsze z problemy i podpowiada, jak sobie z nimi radzić. W naszej książce znajdziecie informacje na temat:

  • alergii wziewnych - tego, skąd się biorą, kiedy mogą wystąpić pierwsze objawy, czy jak je odróżnić od przeziębienia? Dowiesz się też, co najczęściej uczula: rośliny, roztocza, grzyby itp. i jak pomóc dziecku w razie wystąpienia objawów alergii.
  • alergii skórnych -co to jest pokrzywka, kontaktowe zapalenie skóry (wyprysk kontaktowy), AZS i jak się objawia? Podpowiadamy, czym są testy płatkowe i jakie leki przeciwhistaminowe warto stosować.
  • alergii pokarmowych - co bardziej uczula: nabiał, ryby, a może czekolada? Czym się różni alergia pokarmowa od nietolerancji pokarmowej i co to jest celiakia.Wyjaśniamy, czym zastępować produkty, na które dziecko jest uczulone, np. mleko, jajka, cytrusy.

Książka "Mały alergik" w cenie 12,99 zł jest dostępna w kioskach oraz na stronie http://sklep.grupazpr.pl/