"Mały Książę": film stworzony na podstawie ulubionej książki dzieci już na DVD!

2015-12-15 16:36

"Mały Książę" to obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara twórcę "Kung Fu Panda" Marka Osborne'a. Ta piękna opowieść, będąca animowaną interpretacją utworu Antoine’a de Saint-Exupéry’ego jest już dostępna na DVD i Blu-ray!

mały książę
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe "Mały Książę" miał swoją premierę na DVD 4 grudnia 2015.

"Mały Książę" to świetna propozycja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy nie zawsze pamiętają, że kiedyś też byli mali. Film opowiada o przyjaźni Małej Dziewczynki ze starszym panem z sąsiedztwa, przedstawiającym się jako Pilot. Satruszek jest dość ekscentryczny i opowiada swojej rozmówczyni o tajemniczym i bardzo niezwykłym świecie, w którym wszystko jest możliwe. Do tego świata zaprosił kiedyś Pilota jego przyjaciel - Mały Książę. Dzięki rozmowie z mężczyzną trafia i do niego Mała Dziewczynka - to świat jej własnej wyobraźni i bajkowe uniwersum Małego Księcia. Warto dodać, że sposób, w jaki przedstawiono w filmie postać głównego bohatera, został zainspirowany oryginalnymi rysunkami autora "Małego Księcia" Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

W polskiej wersji "Małego Księcia" swoich głosów użyczyli znani i cenieni aktorzy: Andrzej Seweryn, Anna Cieślak, Robert Więckiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk, Adam Ferency, Włodziemierz Press, Antoni Pawlicki i Maciej Musiał.

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza