"Mama w Ruchu" - rusza akcja promująca aktywność fizyczną kobiet

2015-03-19 10:57

Akcja "Mama w Ruchu" rusza już 1 kwietnia. Jej celem jest zachęcenie kobiet w ciąży i mam do zmiany trybu życia na bardziej sportowy - zwiększenie swojej aktywności fizycznej.

Mama w ruchu
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Do akcji "Mama w ruchu", która promuje aktywność fizyczną mogą dołączyć również ojcowie i całe rodziny.

Akcja "Mama w Ruchu" ma na celu promowanie aktywności fizycznej kobiet w ciąży i mam oraz zachęcać do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy. Inicjatorce zależy również, by pokazywać, w jaki sposób można znaleźć czas na sport i jak ćwiczyć wspólnie z dzieckiem. Co ważne, akcja będzie również angażować tatusiów do pomocy mamom w znalezieniu czasu dla siebie.

Akcja "Mama w ruchu": jak zwiększyć swoją aktywność fizyczną?

W akcji "Mama w Ruchu" biorą udział: kluby sportowe, gabinety urody i odnowy biologicznej, firmy produkujące odzież sportową oraz firmy produkujące ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci. Kobiety w ciąży, mamy z dzieckiem lub z całą rodziną na hasło: „mamawruchu” otrzymają od nich specjalne zniżki. Udział w akcji będzie cały czas otwarty, firmy, kluby oraz gabinety będą mogły do niej dołączać przez cały czas trwania.

Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz, mama 11-miesięcznego Adasia i autorka bloga www.bemam.pl.

Razem możemy więcej, dlatego zarówno tata, jak i mama są zaproszeni do przyłączenia się do tej akcji promującej aktywność fizyczną. Trwać ona będzie w dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2015.

Strona akcji: https://www.bemam.pl/mamawruchu/

Fanpage Akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/tato.pomaga.mamie

Pytania można kierować na adres: maja.bemam@gmail.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza