MAMAVILLE SHOP UP VOL.2 POZNAŃ

2018-11-21 9:30

Organizatorzy zapraszają na mikołajkowe przedświąteczne Mamaville ShopUP - to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

mamaville
Autor: MAMAVILLE SHOP UP VOL.2 POZNAŃ

Spis treści

  1. Plan wydarzeń towarzyszących
  2. Nadchodząca edycja

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu zostaną zebrani oryginalni polscy projektanci, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Będzie to idealna okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla dzieci i przyszłych mam.

Plan wydarzeń towarzyszących

6.12 – Warsztaty oraz atrakcje dla dzieci7-8.12 – Warsztaty dla dorosłychSzczegółowy plan na www.mamaville.pl

Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Targi Mamaville to cykliczna impreza odbywająca się w czterech polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

Nadchodząca edycja

• POZNAŃ

Mamaville ShopUp Poznań vol.2Czwartek-Sobota / 6-8.12 / Stary Browar / Pasaż poziom 0ul. Półwiejska 42 PoznańWSTĘP WOLNY, godziny 9:00 - 21:00