"Miffy. Przygoda w zoo": film na DVD i VOD także dla najmłodszych dzieci

2015-04-29 17:24

"Miffy. Przygoda w zoo" to film, który powstał na podstawie opowiadań Dicka Bruny. Opowiada o perypetiach króliczki, którą pokochały miliony dzieci na całym świecie. "Miffy. Przygoda w zoo" to obraz dostępny na DVD oraz VOD.

Miffy. Przygoda w zoo
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe "Miffy. Przygoda w zoo" to film dla całej rodziny, również dla najmłodszych dzieci.

"Miffy. Przygoda w zoo" to propozycja dla całej rodziny - przy filmie dobrze będą się bawić dorośli i dzieci - zarówno te kilkuletnie, jak i zupełnie najmłodsze. Film jest dostępny na płytach DVD oraz w ramach usługi VOD na platformach: Strefa VOD, Onet.pl, Multimedia Polska, UPC, Ipla, Cyfrowy Polsat, Canal+.

W 2015 roku króliczka Miffy obchodzi 60. urodziny. Przez te 60 lat podbiła serca dzieci i dorosłych na całym świecie, stając się poważną konkurencją nawet dla Hello Kitty. 85 milionów sprzedanych książek o jej przygodach, miliony płyt z krótkimi bajeczkami, gadżety i przedmioty codziennego użytku, a ostatnio także oferta ubrań KappAhl z jej wizerunkiem – to wszystko wskazuje na wielką popularność, jaką cieszy się także w Polsce. Wielki sukces króliczki Miffy i sympatia maluchów na całym świecie przyczyniły się do powstania pierwszego filmu pełnometrażowego.

Film "Miffy. Przygoda w zoo" został przygotowany przy współpracy z psychologami, tak aby wszystkie sceny i dialogi były odpowiednie nawet dla najmłodszych dzieci. Jednocześnie zapewni dobrą rozrywkę i zainteresuje także starszych członków rodziny. Obraz jest pełen kolorów, ciekawych przygód, humoru i wpadających w ucho piosenek.

Jak przedstawia się fabuła "Miffy. Przygody w zoo"? Miffy, Melanie, Grunty i Snuffy wybierają się do zoo z zamiarem przeżycia tam wielkiej przygody i przy okazji poznania wielu ciekawostek o świecie zwierząt. Żeby wycieczka była jeszcze bardziej fascynująca, Mama i Tata Królik przygotowują piosenki, w których przyjaciele znajdują wskazówki pomocne w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Dzięki rymowankom o kolorach, kształtach, numerach i dźwiękach Miffy z przyjaciółmi odnajdują i poznają kolejne zwierzęta mieszkające w zoo, a ta świetna zabawa uczy ich przy tym współdziałania oraz kreatywnego myślenia. Maluchy nie wiedzą jeszcze, że dobrze wykonane zadanie zostanie nagrodzone wspaniałą niespodzianką...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza