„Misiek w Nowym Jorku” już na DVD – znakomita rozrywka nie tylko dla najmłodszych

2016-05-20 18:19

Wypełniona gagami animacja „Misiek w Nowym Jorku” zabierze dużych i małych widzów w pełną przygód i śmiechu wyprawę z Arktyki do Ameryki. Wyrusz w zabawną podróż w towrzystwie przesympatycznego Miśka.

Misiek w NY
Autor: materiały prasowe Komedia o białym Miśku w wielkim mieście dla całej rodziny.

Twórcy kultowych hitów stacji Cartoon Network przedstawiają familijną komedię o niedźwiedziu polarnym w wielkim mieście - "Misiek w Nowym Jorku". W obsadzie polskiej wersji językowej znaleźli się m.in.: stawiający pierwsze kroki w dubbingu Adam Woronowicz – w brawurowej kreacji chciwego pana Greene’a, któremu marzą się galerie handlowe na biegunie oraz Anna Cieślak, jako korpomama z licencją na wychowywanie genialnej córki. Ekipę uzupełniają Piotr Gąsowski, użyczający głosu głównemu bohaterowi, Aleksandra Kowalicka, Grzegorz Kwiecień oraz mistrz audiobooków Krzysztof Gosztyła.

Filmowa akcja "Miśka w Nowym Jorku" toczy się w śniegach Arktyki i w centrum Ameryki - Nowym Jorku. Niedźwiedź polarny o gołębim sercu udowodnia i ludziom, i zwierzakom, że spoko z niego Misiek. Na biegunie nie dzieje się najlepiej. Chciwy przedsiębiorca – pan Greene – planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby pazernego biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich.

To film o tym, jak spełniają się marzenia. Tutaj wszystko może się zdarzyć. Zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem, aby chronić swoje miejsce na ziemi.
Anna Cieślak (Vera)

– Naprawdę bardzo fajna historia, niosąca wyraźny przekaz, że należy szanować przyrodę. Kino, na którym dzieciaki na pewno będą się śmiały.
Adam Woronowicz (Pan Greene)

– „Misiek w Nowym Jorku” nie tylko bawi, ale i uczy. W bardzo zabawny sposób pokazuje, że w życiu liczy się nie tylko zysk, ale przede wszystkim dusza.
Piotr Gąsowski (Laurence)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza