Noc spadających gwiazd i festiwal tańca na Bulwarach Wiślanych

2018-08-10 9:50

Noc spadających gwiazd i Międzynarodowy festiwal tańca to atrakcje, które czekają odwiedzających Bulwary Wiślane w najbliższy weekend 11-12 sierpnia. 

bulwary
Autor: _materialy_prasowe

W nocy między 11.08 a 12.08 będzie deszcz Perseidów (spadających gwiazd). Istnieje przekonanie, że wszystko o czym marzysz, podczas gdy gwiazdy spadają, może się spełnić. Tak więc w Warszawie, nad brzegiem rzeki Wisły (przy Bulwarach Wiślanych), tysiące ludzi gromadzi się, by popatrzeć, jak spadają gwiazdy, chcąc spełnić swoje marzenia! 

Z tej okazji w sobotę 11 sierpnia i w niedzielę 12 sierpnia od godziny 12:00 do 22:00 na Bulwarach Wiślanych odbędzie się Noc spadających gwiazd + Międzynarodowy festiwal tańca. Jest to wydarzenie edukacyjne i kulturalne adresowane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W ramach festiwalu odbędą się liczne pokazy i prezentacje oraz warsztaty i animacje.

W programie:

 • warsztaty tańca brzucha
 • warsztaty tańca Kathak
 • warsztaty zumby
 • jazz performance
 • pokazy tańca brzucha, tańca Kathak i zumby
 • orientalne przysmaki, przyprawy i słodycze
 • DJ Party

Festiwal współorganizuje "Razvi Events" - międzynarodowa agencja eventowa założona przez Razviego Hussaini w 2006 roku. Specjalizuje się ona w organizowaniu wydarzeń indyjskich i orientalnych w Polsce i Europie. Jej celem jest promowanie kultury indyjskiej, a także wielokulturowości. Razvi Events ma na swoim koncie wiele sukcesów takich jak Festiwal kolorów Holi Color Flash Mob, Indyjski Festiwal Vande Mataram, Asian Food Festival i wiele innym.

W sobotę 11 sierpnia i w niedzielę 12 sierpnia od godziny 12:00 do 17:00 na tarasach przy pawilonie BELLA ITALIA obywać się będą zabawy prowadzone przez animatorów Parku Rozrywki Julinek - TWORZYMY GWIAZDOZBIORY:

 • wyścig spadających gwiazd
 • trening młodego astronauty
 • balony wodne
 • balonowe zoo
 • bubble show
 • mini disco
 • kolorowy świat kredek

O godz. 17:00 w niedzielę 12 sierpnia przy SCENIE rozpocznie się Hi Dance z Nasserem czyli pokaz taneczny Nassera Naji. Nasser Naji - instruktor, prezenter i szkoleniowiec. Liban to kraj, w którym się urodził, i w którym spędził swoją młodość. W roku 1990 przyjechał na studia do Polski. Ukończył Politechnikę Częstochowską i otrzymał dyplom inżyniera budownictwa.

Od dziecka pasją Nassera był sport i taniec. W Polsce mógł zrealizować swoje zainteresowania. Od 16 lat zajmuje się fitnessem. Prowadzi szkolę instruktorów przekazując im wiedzę i doświadczenie. Mówi po arabsku, angielsku i francusku. Nauczył się bardzo trudnego języka polskiego. W Polsce zdobył wyższe wykształcenie. Był menadżerem w kilku klubach fitness. Jako prezenter występuje na konwencjach i warsztatach w całej Polsce. Gościł także na Litwie występując jako prezenter i szkoleniowiec. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazywał instruktorom w Libanie. Prowadził zajęcia fitness w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Współpracował ze znanym, białostockim zespołem tanecznym SZAŁ.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/bulwarydzielnicawisla/

bulwary
Autor: _materialy_prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza