O Partnerach "Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży"

2018-04-12 13:59

Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży to ogólnopolska kampania społeczna zwracająca uwagę na sytuację ciężarnych w Polsce. Partnerami strategicznymi kampanii są Prenatal, Velvet Baby, Makro, partnerem - Pelafen.

Więcej życzliwości
Autor: mjakmama.pl

Spis treści

 1. Cele kampanii to:
 2. Partnerzy strategiczni
 3. Prenatal 
 4. Velvet Baby
 5. Marko
 6. Pelafen

Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży to ogólnopolska kampania społeczna zwracająca uwagę na sytuację ciężarnych w Polsce. W ósmej edycji projektu zwrócimy szczególną uwagę na prawa ciężarnych oraz bobasa w brzuszku, który wciąż musi domagać się więcej życzliwości dla swojej mamy.

Cele kampanii to:

 • edukacja społeczeństwa - zachęcamy do okazywania życzliwości kobietom w ciąży w przestrzeni publicznej: w autobusach, sklepach, przychodniach i innych miejscach
 • edukacja kobiet w ciąży - przedstawiamy praktyczne porady dot. prawa pracy, przywilejów i świadczeń finansowych przysługujących ciężarnym

Partnerzy strategiczni

Partnerami strategicznymi kampanii "Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży" są:

Prenatal 

Prenatal - specjalistyczna linia preparatów dla kobiet w ciąży i mam karmiących, które zostały opracowane na podstawie najnowszych rekomendacji i badań w dziedzinie epigenetyki. Marka Prenatal w nowej odsłonie została stworzona w oparciu o koncepcję mechanizmów epigenetycznych. Jak dowodzą ostatnie badania naukowe, za zdrowie i funkcjonowanie dziecka geny odziedziczone po rodzicach odpowiadają tyko w 20 proc. Pozostałe 80 proc to wpływ środowiska, w którym dziecko funkcjonuje, a przede wszystkim diety. Badaniem wpływu czynników środowiskowych na życie i zdrowie człowieka zajmuje się właśnie epigenetyka.

Produkty Prenatal Uno, Prenatal Duo są:

 • dostosowane do potrzeb dietetycznych Polek
 • zawierają odpowiednio dobrane dawki składników
 • realizują najnowsze trendy i zdobycze naukowe
 • innowacyjne 
 • bezpieczne
Prenatal
Autor: materiał archiwalny
Prenatal
Autor: Materiały klienta
Velvet Baby
Autor: materiał archiwalny

Velvet Baby

Velvet to ciesząca się ogromną popularnością marka produktów higienicznych, wprowadzona na polski rynek w 1997 roku, w 100. rocznicę istnienia fabryki papieru w Kluczach. W 2015 roku, z myślą o najmłodszych, portfolio marki poszerzyło się o delikatne, hipoalergiczne chusteczki nawilżane Velvet Baby dostępne w dwóch wariantach, przeznaczonych do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Wersja Sensitive zawiera naturalny wyciąg z aloesu i rumianku oraz pantenol o działaniu łagodzącym i kojącym. Z kolei wzbogacony w naturalny wyciąg z aloesu wariant Pure, oczyszcza pupę maluszka delikatnie i skutecznie jak woda.

Chusteczki Velvet Baby zapewniają czystość, świeżość i komfort każdego dnia. Nie zawierają alkoholu, PEG-ów, parabenów, silikonów, syntetycznych olejów ani fenoksyetanolu.

Velvet Baby
Autor: Materiały klienta
Logo Marko z ekspertem
Autor: materiał archiwalny

Marko

Dystrybutor detektoru tętna dziecka sweetBeat, który można dzięki Bluetooth połączyć z aplikacją eMyBaby® - to najnowocześniejsze tego typu urządzenie na rynku. Urządzenie to umożliwia nie tylko słuchanie bicia serca dziecka, ale również jego nagrywanie poprzez podłączenie do niego za pomocą Bluetooth telefonu komórkowego z aplikacją eMyBaby.

Detektor ma niewielkie rozmiary, jest bardzo poręczny. Dzięki temu można mieć go zawsze przy sobie, z łatwością zmieści się do każdej torebki czy kosmetyczki, umożliwiając jego użycie w każdej chwili i w każdym miejscu.

Detektor tętna płodu
Autor: Materiały klienta

Adapter do pasów bezpieczeństwa BeSafe

Adapter BeSafe daje odpowiednią ochronę matce jak i jej nienarodzonemu dziecku, odpowiednią ochronę przy zapiętych pasach bezpieczeństwa. Dzięki adapterowi BeSafe pas biodrowy przebiega poniżej nienarodzonego dziecka. Adapter BeSafe powinien być stosowany już od 2 miesiąca ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku nagłego hamowania lub wypadku samochodowego. Poza tym używając go, jedzie się wygodnie, gdyż pasy bezpieczeństwa nie opinają brzucha.

Adapter BeSafe
Autor: Materiały klienta

Poduszka do karmienia

Poduszka do karmienia Comfi-Mum to produkt stworzony z myślą o mamie i dziecku. Zaprojektowana, aby tworzyć komfortowe oparcie wokół pasa podczas karmienia dziecka. Wykonana z pianki Memory Foam, która zapamiętuje kształt. Przede wszystkim łagodzi napięcie brzucha i bioder, podtrzymując kształt ciała matki i dziecka umożliwiając spokojne karmienie.

Poduszka do karmienia
Autor: Materiały klienta
Pelafen Mama
Autor: materiał archiwalny

Pelafen

Suplement diety

Pelafen Mama to specjalnie dobrana kompozycja składników pochodzenia naturalnego pomagająca w prawidłowym funkcjonowaniu układu oddechowego i odpornościowego. Przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących.

Pelafen Mama o dobrym, owocowym smaku zawiera: - wyciąg z plechy porostu islandzkiego - wyciąg z czosnku- wyciąg z owoców dzikiej róży- beta-glukany z drożdży (Saccharomyces cerevisiae) - sok z malin

Pelafen
Autor: Materiały klienta
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza