Ogólnopolska Konferencja dla nauczycieli i rodziców z udziałem Alfie Kohna

2019-09-20 10:52
Konferencja dla rodziców i nauczycieli
Autor: Fundacja FamilyLab

W sobotę, 19 października odbędzie się pierwsza w Polsce Ogólnopolska Konferencja dla nauczycieli i rodziców, której celem jest poprawa jakości kształcenia w szkołach systemowych. Gościem specjalnym będzie Alfie Kohn autor książki „Wychowanie bez nagród i kar” (live streaming). Wśród prelegentów jest wielu trenerów Familylab, w tym prezeska Fundacji Tamara Kasprzyk.

Family Lab zaprasza rodziców i nauczycieli na pierwszą Ogólnopolską Konferencję dla rodziców i nauczycieli, która odbędzie się 19 października 2019 roku, w godzinach 09:00-17:00 w IBIB Centrum Konferencyjne przy ul. Trojdena 4 w Warszawie.

Bilety do nabycia na stronie: https://evenea.pl/event/relacjawedukacji/

Koszt: 180-280 zł

Fundacja Familylab - organizatorzy konferencji są przekonani, że atmosfera, kultura nauczania zależy tylko od rodziców i nauczycieli, nie od polityków, nie od „systemu”. Chcą wspierać rodziców i nauczycieli we współpracy, w zadbaniu o siebie oraz o relacje, aby szkoły stawały się lepszym miejscem dla wszystkich. Pragną zainspirować rodziców i nauczycieli do „przestawienia wajchy w głowie” tak aby w szkole najważniejsze stały się relacje. Do tego zainspirował ich Jesper Juul, twórca Familylab i autor ksiazki „Kryzys szkoły”.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.family-lab.pl

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/313781402624511/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE