Ogólnopolska Konferencja dla nauczycieli i rodziców z udziałem Alfie Kohna

2019-09-20 10:52

W sobotę, 19 października odbędzie się pierwsza w Polsce Ogólnopolska Konferencja dla nauczycieli i rodziców, której celem jest poprawa jakości kształcenia w szkołach systemowych. Gościem specjalnym będzie Alfie Kohn autor książki „Wychowanie bez nagród i kar” (live streaming). Wśród prelegentów jest wielu trenerów Familylab, w tym prezeska Fundacji Tamara Kasprzyk.

Konferencja dla rodziców i nauczycieli
Autor: Fundacja FamilyLab

Family Lab zaprasza rodziców i nauczycieli na pierwszą Ogólnopolską Konferencję dla rodziców i nauczycieli, która odbędzie się 19 października 2019 roku, w godzinach 09:00-17:00 w IBIB Centrum Konferencyjne przy ul. Trojdena 4 w Warszawie.

Bilety do nabycia na stronie: https://evenea.pl/event/relacjawedukacji/

Koszt: 180-280 zł

Fundacja Familylab - organizatorzy konferencji są przekonani, że atmosfera, kultura nauczania zależy tylko od rodziców i nauczycieli, nie od polityków, nie od „systemu”. Chcą wspierać rodziców i nauczycieli we współpracy, w zadbaniu o siebie oraz o relacje, aby szkoły stawały się lepszym miejscem dla wszystkich. Pragną zainspirować rodziców i nauczycieli do „przestawienia wajchy w głowie” tak aby w szkole najważniejsze stały się relacje. Do tego zainspirował ich Jesper Juul, twórca Familylab i autor ksiazki „Kryzys szkoły”.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.family-lab.pl

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/313781402624511/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza