Ostatnia szansa na zgłoszenie położnej w konkursie „Położna na medal”

2019-06-27 10:01

Jeszcze tylko do końca lipca można podziękować położnej i nominować ją w konkursie "Położna na medal". Powiedz „dziękuję” swojej położnej i nominuj ją w w plebiscycie.

Położna na medal
Autor: materiały prasowe

Dobry i godny poród to w dużej mierze zasługa położnej – osoby, która daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.

Jeszcze do końca lipca można zgłaszać położne w ramach 6. edycji konkursu „Położna na medal”, które wykazały się wyjątkowym wsparciem i zrozumieniem.

Konkurs, będący częścią kampanii społeczno-edukacyjnej o tym samej nazwie, ma na celu wyłonienie najlepszej położnej w kraju oraz wyróżnienie najlepszych położnych w poszczególnych województwach.

Celem kampanii, niezmiennie od pierwszej edycji, jest zwiększenie społecznej świadomości dotyczącej kwestii związanych z wychowywaniem dzieci i opieką okołoporodową.

Dodatkowo, projekt edukuje i promuje wśród kobiet w ciąży możliwości związane z korzystaniem z bezpłatnych porad przygotowujących do porodu.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są na stronie www.poloznanamedal.info. Mecenasem kampanii została marka Oktaseptal.

Zgłoszenia położnych można składać od 1 kwietnia do 31 lipca poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie internetowej kampanii pod nową nazwą adresową strony – www.poloznanamedal.info.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce „Zgłoś położną”. W celu zgłoszenia kandydatki należy wypełnić wymagane pola z danymi osobowymi zgłaszanej położnej, a także podać imię i nazwisko oraz e-mail osoby zgłaszającej.

Położne nominować można do 31 lipca, a samo oddawanie głosów trwa do 31 grudnia.