"Pierwsza Gwiazdka" i inne premiery w Multikinie

2017-11-29 8:31

Multikino zaprasza na premiery nowych filmów animowanych, które na ekrany wejdą już 1 grudnia. „Pierwsza Gwiazdka”, "Kumple dżungli" i "Barbie: delfiny z magicznej wyspy" to nowości, które warto zobaczyć razem z dzieckiem!

Pierwsza Gwiazdka i inne premiery w Multikinie
Autor: Redakcja

Spis treści

  1. "Pierwsza Gwiazdka"
  2. "Kumple dżungli"
  3. "Barbie: delfiny z magicznej wyspy"

Jakie filmy animowane wejdą na ekrany kin 1 grudnia? Zobaczcie katalog nowości, jakie w okresie przedświątecznym przygotowało dla was Multikino.

"Pierwsza Gwiazdka"

Podczas swojej wędrówki dzielny Bo spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody. Wkrótce do podróżników dołączy także gołąb o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

"Kumple dżungli"

Oto zgrana paczka superbohaterów z dżungli! Pasiasty kung-fu pingwin - Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu… złota rybka - Junior, genialny wyrak - Gilbert, waleczny goryl - Miguel oraz czarująca nietoperka - Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala - Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica - mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić.

"Barbie: delfiny z magicznej wyspy"

Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.