Pierwsza książka Świadomej Mamy „Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”

2018-05-15 18:04

Mamy przyjemność przedstawić nowy projekt Świadoma Mama – książkę „Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”, której premiera odbędzie się 23.05 w Warszawie, a 26 i 27 maja w Poznaniu i Krakowie. Książka jest połączeniem edukacyjnych artykułów z humorystyczną wersją zapisu wspomnień kobiety w ciąży. Znajdziecie w niej porady ponad 70 lekarzy i specjalistów z całej Polski, miejsce na Wasze zapiski, przemyślenia, zdjęcia USG, notatki przyszłego Taty – tak, żeby jak najlepiej zachować wspomnienia z ciąży.

pamiętnik ciąży
Autor: _materialy_prasowe

Ekscytacja, radość, czasem odrobina niedowierzania i niepewności – takie uczucia towarzyszą wszystkim rodzicom, którzy dowiadują się, że ich rodzina się powiększy. Oczekując na pojawienie się małego człowieka, wyobrażamy sobie, jak będzie wyglądać, po kim odziedziczy charakter, a po kim kolor oczu. Czasem pojawiają się też obawy – o zdrowie mamy i dziecka, ale też o to, czy się sprawdzimy jako rodzice, czy podołamy wszystkim obowiązkom.

Świadoma Mama od wielu lat propaguje wiedzę pomagającą kobietom i ich partnerom przygotować się do roli rodziców. Rozwiewa obawy, doradza podczas warsztatów i spotkań. Teraz zaangażowała się w niezwykły projekt. Zebrała doświadczenia ze spotkań z przyszłymi mamami i tatusiami z całej Polski, zaprosiła do współpracy 70 specjalistów z różnych ośrodków oraz wielu dziedzin i powstał wyjątkowy album dla rodziców oczekujących narodzin dziecka.

„Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca” to ciąża i pierwsze miesiące jego życia rozpisane tydzień po tygodniu. Informacje i porady najlepszych lekarzy, położnych, dietetyków oraz miejsce na zapiski, utrwalenie myśli i uczuć towarzyszących kolejnym tygodniom, zanotowanie ważnych momentów, wklejenie zdjęć USG dziecka, naszkicowanie jego wyobrażonego portretu.

Pamiętnik ma Cię inspirować, ale także edukować, więc w każdym tygodniu przeczytasz także ciekawy artykuł polskiego lekarza. Dowiesz się m.in. o tym, jak powinna wyglądać Twoja pierwsza wizyta u ginekologa w ciąży, co powinno znaleźć się w Twojej diecie, czy seks w ciąży jest bezpieczny lub na co zwrócić uwagę wybierając szkołę rodzenia.

W każdym tygodniu pamiętnika znajdziesz także motto innych mam, które uczestniczyły w warsztatach ŚwiadomaMama.pl i chciały się podzielić z Tobą swoimi spostrzeżeniami.

Książka podzielona jest na wszystkie tygodnie oraz 2 pierwsze miesiące życia dziecka, tak żebyś była przygotowana zarówno na ciążę, poród jak i pierwsze dni z Maluszkiem. Publikację będziecie mogli kupić we wszystkich większych księgarniach w Polsce oraz na warsztatach Świadoma Mama!

pamiętnik ciąży
Autor: _materialy_prasowe

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/swiadomamama/

https://www.facebook.com/Pamiętnik-ciąży-Zapiski-spod-serca-2084746111540624/