Preparaty prOVag uznane za najlepsze na problemy intymne

2016-05-23 18:12

Seria polskich preparatów do ochrony zdrowia intymnego prOVag firmy Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek Biomed SA została wyróżniona Certyfikatem Zaufania "Złoty OTIS 2015".

Provag ze Złotym Otisem
Autor: materiały prasowe PrOVag to polskie specjalistyczne produkty do ochrony zdrowia intymnego.

PrOVag to linia polskich specjalistycznych produktów do ochrony zdrowia i higieny intymnej. Opracowane zostały przez polskich naukowców i produkowane są na bazie naturalnych metabolitów i/lub opatentowanych polskich szczepów bakterii Lactobacillus. Polecane dla kobiet i dzieci powyżej 1. r.ż., także alergików.

  • prOVag kapsułki to najlepiej przebadanyw Polsce probiotyk ginekologiczny do długotrwałej ochrony i odbudowy mikroflory układu pokarmowego i moczowo-płciowego.
  • prOVag żel chroni i łagodzi podrażnienia i objawy zakażeń intymnych (np. świąd, upławy, pieczenie). Silna koncentracja metabolitów Lactobacillus gwarantuje szybkie i naturalne działanie.
  • prOVag emulsja do higieny intymnej 3w1: mycie+ochrona+pielęgnacja. Zawiera naturalne, wyjątkowo delikatne składniki myjące i aktywne m.in.: Lactobacillus, metabolity, kwas mlekowy, pantenol, aloes, alantolinę i glicerynę. Nie zawiera parabenów, konserwantów, barwników, SLES, SLS. Hamuje rozwój niekorzystnych bakterii i grzybów, promuje Lactobacillus. Polecana dla kobiet i dzieci powyżej 1. r. ż., także alergików.

Zapraszamy również na stronę https://testujemy.provag.info/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza