Projekt Aktywna Rodzina: Kapitan Warszawa zaprasza 3 października do dzielnicy Praga Południe

2015-10-01 14:43

W ramach Aktywnej Rodziny odbędzie się aż 18 gier miejskich i 18 pikników rodzinnych w 18 dzielnicach stolicy. Praga Południe może się spodziewać wizyty Kapitana Warszawa już 3 października!

Kapitaaan
Autor: materiały prasowe Spotkanie z Kapitanem Warszawa już 3 października na Błoniach Stadionu Narodowego.

Ogłaszamy nabór na Superbohaterów! Kapitan Warszawa szuka właśnie Ciebie! Weź udział w rodzinnej grze miejskiej!

Jeżeli los Pragi Południe nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test, weź udział w grze miejskiej i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się 3 października w punkcie zbiórki kadetów na Błoniach Stadionów Narodowego. Szkolenie rozpoczynamy o godzinie 12.00! Na stronie www.zwalcznude.eu znajdują się szczegóły dotyczące wydarzenia. Poza nagrodami ufundowanymi Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania, BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada, uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie! Uwaga! Dla drużyny, która będzie na największej ilości misji w różnych dzielnicach, Kapitan Warszawa przewidział nagrodę specjalną - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2).

To nie koniec atrakcji! Od godziny 12:00 do 16:00 na Błoniach Stadionu Narodowego trwać będzie piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu. W programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, kącik małego konstruktora, zajęcia językowe z Helen Doron, karaoke z rybką MiniMini oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! Podczas pikniku wspólnie z mistrzami, olimpijczykami oraz reprezentacją Polskich Związków Sportowych przygotujemy niebywałe atrakcje sportowe. Ścianka celnościowa, trening wrotkarski, pokazy street workout, strefa rollkarska, trening pokazowy speedmintona, nauka wiązania węzłów żeglarskich, strzelanie z aparatów strzeleckich - to tylko niektore z animacji na Błoniach.

Twoje miejsce jest w naszych szeregach - możesz zostać Superbohaterem!
Na wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy oraz odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Projekt wspiera Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/

Zapisy na grę miejską: www.zapisynagre.pl