Projekt Aktywna Rodzina: Kapitan Warszawa zaprasza 5 lipca na Żoliborz!

2015-06-29 16:04

W ramach Aktywnej Rodziny odbędzie się aż 18 gier miejskich i 18 pikników rodzinnych w 18 dzielnicach stolicy. Żoliborz może się spodziewać wizyty Kapitana Warszawa już 5 lipca!

Żoliborz
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Spotkanie z Kapitanem Warszawa już 5 lipca w Parku Stefana Żeromskiego - w okolicy placu zabaw.

Jeżeli los Żoliborza nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test, weź udział w grze miejskiej i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się 5 lipca w punkcie zbiórki kadetów w Parku Stefana Żeromskiego (w okolicy placu zabaw). Szkolenie rozpoczynamy o godzinie 10.50! Na stronie www.zwalcznude.eu znajdują się szczegóły dotyczące wydarzenia. Poza nagrodami ufundowanymi przez Urząd Dzielnicy Żoliborz, BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada, uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie! Uwaga! Dla drużyny, która będzie na największej ilości misji w różnych dzielnicach, Kapitan Warszawa przewidział nagrodę specjalną - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2).

To nie koniec atrakcji! Już od godziny 13:00 do 15:00 w Parku Stefana Żeromskiego trwać będzie piknik rodzinny. W programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. plenerowe warsztaty kulinarne, wielkie bańki mydlane oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych!

Twoje miejsce jest w naszych szeregach - możesz zostać Superbohaterem!
Na wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy oraz odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Projekt wspiera Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
Zapisy na grę miejską: www.zapisynagre.pl

Nasi Partnerzy polecają