"Rabusie fistaszków" - komedia pełna przygód już na DVD!

2016-05-12 19:19

"Rabusie fistaszków" to komedia familijna producentów "Shreka". Ten pełen przygód film animowany opowiada o gangu leśnych zwierzątek, które postanwiają zrobić skok na przetwórnię żołędzi, należącą do chciwego koncernu.

Rabusie fistaszków
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe "Rabusie fistaszków" to świetna rozrywka dla całej rodziny!

"Rabusie fistaszków" to 1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuje ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny – takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!

"Rabiusie fistaszków": prawdziwe kino akcji dla dzieci

Głównym bohaterem "Rabusiów fistaszków" jest Franek. To elegancka wiewiórka, słynąca z wyjątkowego stylu, która dowiaduje się niespodziewanie, że podczas jej pobytu w zoo, las, w którym spędziła dzieciństwo, jest pustoszony przez Instytut A.C.O.R.N. Instytut pozbawia zwierzęta pożywienia, jakim są orzeszki ziemne, wykorzystując je do masowej produkcji kremu do pięt. Franek jest jedynym zwierzakiem, który może uratować las, ale ta misja naraża na szwank jego relacje z Lolą – największą miłością Franka. Jego kumpel i wspólnik w intrydze, Kolec, jest przekonany, że jeśli Franek nie zbierze szybko ekipy, z którą wyruszy do Instytutu, żeby odzyskać orzeszki, to wszyscy mieszkańcy lasu znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie. W skompletowaniu zespołu do zadań specjalnych pomaga im Bellwood, borsuk łasy na pieniądze. Ekipę rekrutów zasilają najlepsi leśni specjaliści: konstruktor bomb Pilot, hakerka Renia, mistrz hibernacji Edek, nawigator Leon oraz dwójka doświadczonych kopaczy –  Pango i Lin. Franek i jego załoga mają tylko trzy dni, żeby wprowadzić swój plan w życie i uratować leśną brać przed głodową śmiercią.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza