Rodzinny Piknik Poszukiwaczy Skarbów w Wierchomli

2012-08-06 13:00

Jeśli spędzasz wakacje w okolicach Beskidu Sądeckiego, 19 sierpnia wybierz się do Wierchomli. W tym dniu zaplanowano Rodzinny Piknik Poszukiwaczy Skarbów, obfitujący w atrakcje dla dzieci i rodziców.

19 sierpnia odbędzie się inauguracyjne otwarcie pierwszej ścieżki questingowej dotyczącej Zaginionego Świata Łemków - „Szlakiem pasterzy łemkowskich”. Jest to jedyna tego typu atrakcja w Beskidzie Sądeckim: docelowo w okolicy Wierchomli Małej ma powstać 5 questów. Wydarzeniu temu będzie towarzyszył całodniowy Piknik Rodzinny Poszukiwaczy Skarbów z atrakcjami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.  Gościem specjalnym Pikniku będzie znany fizjoterapeuta, autor bestselerowych książek poradniczych dla rodziców - Paweł Zawitkowski, który poruszy temat wpływu turystyki przygodowo-edukacyjnej na rozwój dzieci, będzie podpisywał swoje książki oraz udzielał indywidualnych porad.

Wszyscy uczestnicy wyruszą na ścieżkę nowopowstałego questu „Szlakiem pasterzy łemkowskich”. Podczas wyprawy Paweł Zawitkowski będzie zbierał materiały, które posłużą mu do stworzenia nowej publikacji.
Tylko w tym dniu na trasie questu zostaną rozmieszczone dodatkowe "skarby" dające szansę na wygraną 150 niespodzianek - m.in. vouchery do Spa.

Na wszystkich uczestników Rodzinnego Pikniku będą czekały liczne atrakcje takie, jak: warsztaty ceramiczne, degustacje serów i miodów, koncert regionalnej kapeli, gry i zabawy, mini quest dla najmłodszych, pokaz magii, park linowy.

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza