Sekretny świat kotów - od 4 stycznia w kinach

2018-12-06 16:53

Poznaliście już „Sekretne życie zwierzaków domowych”, jednak nie od dziś wiadomo że koty zasługują na szczególną uwagę. W internecie koty królują od dawna! Teraz przyszedł czas na duży ekran. „Sekretny świat kotów” w kinach od 4 stycznia 2019.  

Sekretny świat kotów
Autor: Sekretne życie kotów

Animowana komedia tak zabawna i urocza, że można dostać kota. Odkryj, co naprawdę robią Twoje koty, kiedy nie ma Cię w domu. Plejada zwariowanych zwierzaków w animacji, którą pokochały miliony widzów na całym świecie

Ciekawość to pierwszy stopień do przygody!

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie - MIAUKOCJI, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę.

Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to MIAUKOCJA… to się dopiero okaże.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza