Słoneczniki 2018, czyli wybieramy najlepsze inicjatywy dla dzieci!

2018-07-02 11:49

Wystartowała kolejna edycja konkursu na najbardziej rozwojowe inicjatywy dla dzieci w wieku 0-14 lat Słoneczniki 2018! Kto w tym roku otrzyma statuetkę złotego Słonecznika? O tym zadecydują Rodzice oraz profesjonalne jury składające się z przedstawicieli środowiska naukowego w dziedzinie psychologii i pedagogiki dziecięcej.

słoneczniki 2018
Autor: _materialy_prasowe

W Krakowie, Warszawie i na Śląsku inicjatyw dla dzieci jest bez liku: warsztaty, koncerty, spektakle i festiwale codziennie zapraszają najmłodszych do wspólnej nauki i zabawy. Jak spośród takiego bogactwa propozycji wybrać tę najlepszą? Których wydarzeń nie można przegapić? Te pytania organizatorzy konkursu po raz kolejny zadają rodzicom – najlepszym ekspertom w tej dziedzinie!

To właśnie Rodzice pomagają dotrzeć do organizatorów, których trud warto nagrodzić. Już po raz ósmy w Krakowie, siódmy w Warszawie i trzeci na terenie województwa śląskiego wybiorą najlepsze, najbardziej wartościowe inicjatywy w sześciu kategoriach (JĘZYK, LOGIKA, SZTUKA WIZUALNA, MUZYKA, RUCH, PRZYRODA), które odbyły się w okresie lipiec 2017 – czerwiec 2018 i przyczyniły do rozwoju dzieciaków, dając im radość i wielki uśmiech!

W dniach 11 czerwca – 31 lipca Rodzice mogą zgłaszać wybrane przez siebie inicjatywy za pomocą krótkiego FORMULARZA.

Najbardziej rzetelne opisy i uzasadnienia wyboru inicjatywy zostaną nagrodzone! 9 sierpnia zostanie ogłoszona ostateczna lista zakwalifikowanych Inicjatyw i do 9 września rodzice będą mogli zagłosować na najlepsze wydarzenia w danych kategoriach. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i przyznanie statuetek odbędzie się podczas uroczystej gali.

Organizatorem konkursu jest portal CzasDzieci.pl, wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami.

CzasDzieci pragnie docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci, będąc równocześnie wartościową rozrywką. Najważniejszymi kryteriami konkursu pozostają: ogólne podejście prowadzącego do najmłodszych, dostosowanie oferty do potrzeb rozwojowych dziecka, a także atrakcyjność inicjatywy oceniana w odniesieniu do zaangażowania emocjonalnego dziecka.

Formularz Zgłoszenia Inicjatywy:

https://sloneczniki.czasdzieci.pl/zgloszenie2018.php

Więcej informacji znajduje się na serwisie internetowym akcji

https://www.sloneczniki.czasdzieci.pl