Sprawdź, gdzie włączyć piosenki dla dzieci za darmo i bez przerw na reklamy

2017-09-15 14:14

Z końcem wakacji ożywa dyskusja na temat jak z powodzeniem i bezpiecznie zająć uwagę naszych pociech, gdy musimy zwrócić się po elektroniczną pomoc. Jednym z rozwiązań jest zawsze dostępna pod ręką skuteczna lista piosenek ulubionych przez najmłodszych. Ale co to właściwie znaczy skuteczna?

Piosenki dla dzieci
Autor: thinkstockphotos.com

Parafrazując przysłowie możemy stwierdzić: ile par uszu, tyle muzycznych gustów, z którymi jak wiadomo, po prostu się nie dyskutuje. Zwłaszcza z gustami dzieciaków, które w kolejnych fazach buntu młodego człowieka mogą budzące się w nich własne zdanie wyrażać na milion głośnych sposobów. A tego często staramy się unikać. Przygotowując listy z piosenkami dla dzieci oparliśmy się na licznych ankietowych rozmowach z rodzicami dzieci w wieku 4-7 lat, którzy jak nikt znają swoje pociechy. Chociaż wybór nie był prosty, stworzyliśmy uniwersalne kanały z muzyką, która z powodzeniem powinna spełniać swoje zadanie. Wypróbujcie nas i dajcie znać co sądzicie. 

Piosenki dla dzieci zostały podzielone na dwie grupy: ogólne Piosenki dla dzieci, które sprawdzą się w czasie drogi do i z przedszkola oraz w trakcie weekendowych zabaw. To rytmiczne i pełne energii propozycje, wśród których można usłyszeć takie hity jak A ja wolę moją mamę (Majka Jeżowska), Dorotka (Aida Kosojan-Przybysz), Ja Jestem Gummi Miś (Gummi Miś) czy Jak brzmią literki (Olga Jakubiec). Naturalnym uzupełnieniem propozycji eskaGO stały się Kołysanki dla dzieci – spokojne utwory dobrane pod kątem tempa i nastroju, który pomoże dzieciom spokojnie usnąć. Zdecydowana większość naszych propozycji to piosenki śpiewane po polsku lub instrumentalne.

Listy z piosenkami dla dzieci dostępne na platformie eskaGO są stworzone tak, by jeden utwór nie pojawiał się zbyt często i w efekcie nie znudził za szybko młodych słuchaczy. Bardzo istotne, że raz uruchomiona lista piosenek będzie odtwarzana bez żadnych przerw na reklamę aż do ponownego uruchomienia.

Kanały muzyczne dla dzieci są dostępne za darmo na stronach www.eskaGO.pl oraz w aplikacji eskaGO dostępnej na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza