Stwórz własne kulinarne imperium, które pokochają najmłodsi!

2016-09-06 13:45

Twoje dziecko nie toleruje warzyw, a karmienie go przypomina bezlitosną walkę? Często brakuje ci pomysłów na pyszne i pożywne posiłki? Zmień swoją codzienność, sięgając po ratunek w postaci "Książki kucharskiej dla maluchów i niemowląt" Giny Ford!

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

„Książka kucharska dla maluchów i niemowląt” Wydawnictwa Esprit to pozycja przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci, która zdobyła serca rodziców na całym świecie.  Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie Ford także liczne sławne osoby.

Książka zawiera przepisy, które można przygotować w krótkim czasie. To receptury na potrawy niebanalne, pełne fantazji, dzięki którym można pobudzić wyobraźnię dziecka i jego kubki smakowe! Każde danie bogate jest w elementy niezbędne do prawidłowego rozwoju malucha, a każdy rozdział uzupełniony został o praktyczne rady, które pozwolą rodzicom dobrze zorganizować swój czas w kuchni z dzieckiem.

Książkę objęły patronatem prestiżowe media parentingowe: "M jak Mama", MamaDu, eGaga, SuperMamy, Miasto Dzieci. Poprzednie książki Giny Ford ("Pierwszy rok życia dziecka", "Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni") osiągnęły ogromne sukcesy, w tym zyskały tytuł bestsellera.

"Książka kucharska dla maluchów i niemowląt", Gina Ford, Wydawnictwo Esprit 2016

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza