Stwórz własne kulinarne imperium, które pokochają najmłodsi!

2016-09-06 13:45

Twoje dziecko nie toleruje warzyw, a karmienie go przypomina bezlitosną walkę? Często brakuje ci pomysłów na pyszne i pożywne posiłki? Zmień swoją codzienność, sięgając po ratunek w postaci "Książki kucharskiej dla maluchów i niemowląt" Giny Ford!

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

„Książka kucharska dla maluchów i niemowląt” Wydawnictwa Esprit to pozycja przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci, która zdobyła serca rodziców na całym świecie.  Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie Ford także liczne sławne osoby.

Książka zawiera przepisy, które można przygotować w krótkim czasie. To receptury na potrawy niebanalne, pełne fantazji, dzięki którym można pobudzić wyobraźnię dziecka i jego kubki smakowe! Każde danie bogate jest w elementy niezbędne do prawidłowego rozwoju malucha, a każdy rozdział uzupełniony został o praktyczne rady, które pozwolą rodzicom dobrze zorganizować swój czas w kuchni z dzieckiem.

Książkę objęły patronatem prestiżowe media parentingowe: "M jak Mama", MamaDu, eGaga, SuperMamy, Miasto Dzieci. Poprzednie książki Giny Ford ("Pierwszy rok życia dziecka", "Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni") osiągnęły ogromne sukcesy, w tym zyskały tytuł bestsellera.

"Książka kucharska dla maluchów i niemowląt", Gina Ford, Wydawnictwo Esprit 2016

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza