Świadoma mama: bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców!

2016-12-02 14:05

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne konferencje stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3 roku życia. Do Szczecina zawita już 30 marca w Domu Kultury 13 Muz pl. Żołnierza Polskiego 2

Świadoma Mama
Autor: materiały prasowe

Event jest połączeniem interaktywnych warsztatów praktycznych oraz prelekcji lokalnych specjalistów. Składa się z dwóch części:

  • „Czas dziecka” dla obecnych rodziców, a w nim prelekcje w godzinach 11.00-12.00 oraz warsztaty praktyczne 12.00-15.00.
  • „Radość w ciąży” dla przyszłych mam z prelekcjami w godzinach 17.00-20.00 i warsztatami 16.00-17.00.

Ambasadorką Świadomej Mamy jest aktywna Mama, certyfikowana instruktorka treningu bezpiecznego dla kobiet, autorka książek o tematyce rodzicielskiej i aktorka - Paulina Holtz.

Podczas całodniowego wydarzenia poznacie metodę ochrony karmienia piersią, prawa jakie przysługują mamom oraz kołysanki, które warto śpiewać Twojemu maluchowi. Dowiecie się również wszystkiego o o bankowaniu krwi pępowinowej, o tym jak ważne jest kształtowanie u dzieci i przyszłej Mamy prawidłowych nawyków żywieniowych, jakie korzyści przynoszą dziecku zajęcia na basenie, jak bezpiecznie podróżować z dzieckiem, jak poprawnie wiązać i nosić chustę, jak kąpać i przewijać noworodka a także jak być fit opiekując się niemowlęciem. Porozmawiamy również o rozwoju mowy dziecka. To również świetna okazja do zapoznania się z bezcennymi radami specjalistów.

Rodzice, którzy wezmą na event swoje maluchy, będą mieli możliwość zabawy razem z maluchem w specjalnie przygotowanej strefie zabawy.

W programie ponadto: pakiet podarunkowy dla każdego uczestnika warsztatów, losowanie atrakcyjnych nagród, bezpłatna sesja fotograficzna (1 zdjęcie w formie elektronicznej przekazywane jest każdemu uczestnikowi).

Udział w konferencji i wykładach jest BEZPŁATNY! Zarejestruj się już dziś!

  • Rejestracja przez formularz na portalu: www.swiadomamama.pl/events
  • Rejestracja przez e-mail: rejestracja@swiadomamama.pl
  • Rejestracja telefoniczna: 601 249 333 lub 601 644 669

Rejestracji można dokonać również na miejscu, bezpośrednio przed wydarzeniem.

Szczegółowy program znajdziecie na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/471841876356026/

Świadoma Mama
Autor: materiały prasowe fot. Warsztaty Świadoma Mama