Świadoma mama w Warszawie: bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców!

2017-06-06 12:38

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne konferencje stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3 roku życia. Do Warszawy zawita ponownie już 8 czerwca w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego 25.

Mama i dziecko
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Świadoma mama w Warszawie : bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców!
  2. Plan spotkania:
  3. W programie:
  4. Zarejestruj się już dziś!

Świadoma mama w Warszawie : bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców!

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne konferencje stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3 roku życia. Do Warszawy zawita ponownie już 8 czerwca 2017 roku, w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego 25.

Świadome rodzicielstwo to nie lada wyzwanie. Każdy z nas – jeśli ma dzieci lub planuje je mieć – chce być najlepszym rodzicem na świecie. Bardzo często czujemy przy tym dużą presję, chcemy sprostać wszystkim oczekiwaniom współczesnego świata. Nie zapominajmy jednak o tym, że mamy prawo do pytań i wątpliwości. Idealną okazją do znalezienia odpowiedzi i poszerzania swojej wiedzy w tematach, które nierozerwalnie łączą się z rodzicielstwem, są bezpłatne, ogólnopolskie konferencje i warsztaty pod hasłem „Świadoma Mama”.

Już niedługo spotkamy się podczas kolejnej edycji warsztatów! Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższych konferencji

Konferencje poprowadzi ambasadorka projektu, mama i aktorka - Paulina Holtz.

W gronie rodziców wymienimy swoje doświadczenia oraz porozmawiamy ze specjalistami. Co ważne, na spotkanie można oczywiście przyjść z dziećmi – od godziny 11.00 do 15.00 organizatorzy przewidzieli mały kącik zabaw. Nie zabraknie również niespodzianek i dodatkowych atrakcji.

Plan spotkania:

- 11.00-15.00 Warsztaty dla rodziców Dzieci do 3 roku życia- 16.00-20.00 Warsztaty dla przyszłych rodziców

W programie:

- darmowe konsultacje oraz wykłady lokalnych lekarzy i specjalistów specjalistów,- interaktywne warsztaty praktyczne,- kącik zabaw dla Dzieci w godzinach 11:00-15:00,- bezpłatna mini sesja zdjęciowa,- pakiet podarunkowy,- atrakcyjne upominki i nagrody.Udział w konferencjach i wykładach jest BEZPŁATNY!

Zarejestruj się już dziś!

· Rejestracja przez formularz na portalu: www.swiadomamama.pl/events· Rejestracja przez e-mail: rejestracja@swiadomamama.pl· Rejestracja telefoniczna: 601 249 333 lub 601 644 669Rejestracji można dokonać również na miejscu, bezpośrednio przed wydarzeniem.

świadoma mama plakat
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza