Szwedzkie gry w lesie Småland i inne atrakcje z okazji 20. urodzin IKEA w Polsce!

2013-07-26 13:38

Z okazji 20 urodzin IKEA Janki przygotowała specjalnie dla najmłodszych mieszkańców stolicy szwedzkie gry w lesie Småland, warsztaty plastyczne, ekoklocki, urodzinowe malowanie twarzy oraz szwedzkie smakołyki.

ikea
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Wydarzenia w sklepie
  2. Mobilna wystawa

Przez cały tydzień od soboty 27 lipca do niedzieli 4 sierpnia sklep IKEA Janki będzie celebrował 20. urodziny. Zaprasza wszystkich mieszkańców Warszawy do wspólnego świętowania oraz na wystawę o tym, jak było 20 lat temu.

Wydarzenia w sklepie

Na klientów przez cały czas świętowania dwudziestolecia czekają liczne atrakcje i niespodzianki. Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców stolicy przygotowano szwedzkie gry w lesie Småland, warsztaty plastyczne, ekoklocki, urodzinowe malowanie twarzy oraz szwedzkie smakołyki. Dorosłym natomiast z okazji swoich urodzin IKEA Janki proponuje ponad 100 produktów, w niższych cenach oraz pakiet transportowy tańszy o 20 proc. Ponadto będzie można skorzystać z usług projektowania i szycia w cenie niższej o 20 proc. Każde wydane w sklepie 350 złotych to bon do restauracji IKEA, w której będzie można skosztować m.in. słynnych szwedzkich smakołyków. Od początku powstania misją IKEA jest ekologia. Dlatego IKEA Janki z okazji swoich urodzin zachęca mieszkańców Warszawy do zbiórki różnych frakcji odpadów recyklingowych. Każdy, kto przyniesie do sklepu odpady w dniu 27 lipca, w sobotę - otrzyma sadzonki roślin lub naklejki ułatwiające segregowanie.

Mobilna wystawa

IKEA Janki przez tych dwadzieścia lat niezwykle się zmieniła. W trakcie urodzinowego tygodnia IKEA zaprasza wszystkich warszawiaków na mobilną wystawę fotograficzną. Na legendarnych wieszakach z asortymentu IKEA umieszczone zostaną zdjęcia ilustrujące proces powstawania i rozwoju sklepu. Dzięki tej prezentacji będzie można uzmysłowić sobie, jak bardzo zmienił się sklep w ciągu tego czasu, a także jak bardzo zmieniła się Warszawa. Ta wystawa to nie tylko podróż sentymentalna do 1993 roku, ale przede wszystkim reportaż dokumentalny z tamtego okresu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza