Tabletki na dorosłość - książka o dorastaniu Doroty Suwalskiej

2018-08-01 12:27

„Tabletki na dorosłość” to książka o dorastaniu opowiedziana dwugłosem, gdzie klasyczna narracja przeplata się ze sferą wirtualną – blog głównego bohatera również jest miejscem akcji. Podręczny format, nietypowy skład i rzucające się w oczy ilustracje Marty Ruszkowskiej dopełniają lekturę najnowszej książki Doroty Suwalskiej.

tabletki na dorosłość
Autor: _materialy_prasowe

Wszystko miało się skończyć, kiedy je połknie. A dopiero się zaczęło.

Nic, co w życiu ważne, nie jest łatwe. Szczególnie dorastanie. Dlatego Marek chciałby przy pomocy „leku” lub „magii” stać się z dnia na dzień dorosły i mieć to już z głowy. Pozostawić za sobą te wszystkie upokarzające, trudne, niezręczne momenty – nie przechodzić przez to wszystko – tylko zwyczajnie stać się od razu takim, jakim chciałby być.

Co zrobić, kiedy nie chcesz być tym, kim jesteś? Czy istnieją jakieś sztuczki, które sprawią, że przechodzenie ze świata dziecka do dorosłego nie będzie tak bardzo uciążliwe? Czy dziwne tabletki pomogą Markowi przekroczyć Rubikon dorosłości?

Książka dostępna w sprzedaży od 26 lipca.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza