"Tadzik się nudzi" i "Wierszozwierze" - nowości od Wydawnictwa Skrzat!

2015-11-05 13:34
wydawnictwo skrzat
Autor: materiały prasowe "Tadzik się nudzi" i "Wierszozwierze" to pozycje dla dzieci w wieku 4-7 lat.

W ofercie Wydawnictwa Skrzat znalazły się dwie nowe pozycje dla najmłodszych: "Tadzik się nudzi" i "Wierszozwierze". Jakie perypetie przeżywają ich bohaterowie i czym zachwycą dzieci?

tadzik
Autor: materiał archiwalny
wierszozwierz
Autor: materiał archiwalny

"Tadzik się nudzi": co sprawiło, że chłopiec przestał się nudzić?

"Tadzik się nudzi" to dzieło autorstwa Jerzego Horstena i Oli Makowskiej. Utwór jest przeznaczony dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów podstawówki. Odpowiada o Tadziku, który pewnego po prostu zaczął się nudzić. Nudził się tak bardzo długo, aż do memontu, gdy za drzwiami usłyszał jakiś szelest i zobaczył, że coś się tam rusza. Zerwał się więc na równe nogi, po czym pobiegł za, wijącą się jak wąż po podłodze, czerwoną zagadką. Okazało się jednak, że to ani wąż, ani baranek, ani latawiec ani zbłąkana chmurka. Co więc zaintrygowało Tadzika tak, że aż przestał się nudzić? Ta rewelacyjnie opowiedziana i zilustrowana historyjka z pewnością zachwyci każde dziecko i pobudzi jego wyobraźnię.

"Wierszozwierze": zwierzęce ciekawostki dla najmłodszych

"Wierszozwierze" to utwór, którego autorami są również Jerzy Horsten (tekst) i Ola Makowska (ilustracje). Książka to połączenie wymyślnych rymowanek i rysowanek. Jakich zwierząt tam nie znajdziecie: krokodyl, gazela, flamingi, goryl, koala i papuga - to tylko niektóre z nich. I choć o zwierzakach napisano już mnóstwo wierszyków, gwarantujemy, że te dostarczą wam wiele radości i nowych ciekawostek. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Nowy numer magazynu Dziecko Zakupy i My już w sprzedaży! A w nim ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży a także inspiracje i porady dla całej rodziny! 164 strony za 4,99 zł.

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE