Targi dla rodziców i dzieci MAMY DZIECKO

2012-07-19 17:50

Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO odbędą się po raz drugi w dniach 20-21 października w Szczecinie. W ramach targów firmy i instytucje z branży dziecięcej zaprezentują kompleksowo swoją ofertę, spotkają się z rodzicami, udzielą informacji i porad.

Targi dla rodziców i dzieci MAMY DZIECKO
Autor: _materialy_prasowe Targi dla rodziców i dzieci MAMY DZIECKO

Dla rodziców targi są miejscem uzyskania rzetelnych informacji o produktach dostępnych na rynku, konsultacji z ekspertami z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa, edukacji i wychowania. Rodzice mogą brać udział w warsztatach i seminariach. Porad udzielają lekarze, dietetycy, fizjoterapeuci, położne, psycholodzy i specjaliści prawa rodzinnego. Jest to miejsce przyjazne dla całej rodziny, miejsce wspólnych spotkań, rozmów, zabawy i wymiany doświadczeń.
Targi MAMY DZIECKO to także konsolidacja rynku branży dziecięcej i przestrzeń dla przedsiębiorców poszukujących klientów i partnerów do współpracy, kadry placówek i organizacji działających na rzecz dzieci i rodziny, przedstawicieli lokalnych samorządów.
W poprzedniej edycji targów udział wzięło blisko 100 wystawców, odbyło się ponad 40 warsztatów prowadzonych przez psychologów i pedagogów. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem - odwiedziło je tysiące rodziców i dzieci. Wystawcy docenili organizację i fakt, że targi odbyły się właśnie w Szczecinie.
Więcej informacji na stronie: www.mts.pl.

materiały prasowe
Targi Mamy Dziecko 2
Autor: _materialy_prasowe