Targi Kid’s Biz Fair coraz bliżej! Już w dniach 26-27 sierpnia w Centrum EXPO XXI w Warszawie

2015-08-19 18:13

Dogodny termin, prestiżowa lokalizacja, najnowsze trendy, ciekawi goście, wartościowe szkolenia i warsztaty – to tylko najważniejsze z licznych atutów tegorocznej edycji Kid's Biz Fair, która odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

targi
Autor: materiały prasowe Kid's Biz Fair to spotkanie dedykowane przedsiębiorcom, którzy działają w branży dziecięcej.

Spis treści

  1. Konferencja Branży Dziecięcej
  2. Gala Kid’s Biz Awards

Kid's Biz Fair to unikalne biznesowe spotkanie dedykowane przedsiębiorcom działającym w branży dziecięcej. Jest to jednocześnie największe wydarzenie sektora zabawkarskiego i dziecięcego w Polsce o charakterze międzynarodowej platformy biznesowej.

Podczas tegorocznej, IV edycji, na ponad 1800 m2 jednego z najnowocześniejszych obiektów targowych w Polsce, swoje propozycji zaprezentuje ponad 150 wystawców z Polski i ze świata. Są wśród nich czołowi międzynarodowi producenci, hurtownicy oraz dystrybutorzy, a także przedsiębiorcy znani na rynkach lokalnych. Uczestnictwo w Targach potwierdzili reprezentanci: Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Termin Targów – koniec sierpnia  – został wybrany z myślą o kontraktacjach gwiazdkowych, dzięki którym odwiedzający będą mogli poznać w jednym miejscu i czasie najlepsze pomysły na prezenty świąteczne i zamówić towary po atrakcyjnych, specjalnie przygotowanych na Targi cenach.

Szeroki wachlarz produktów będzie prezentowany w podziale na osiem kategorii: zabawki indoor/ outdoor, meble i tekstylia, odzież i obuwie, edukacja, higiena, eko, ciąża i okres niemowlęcy oraz handmade.

Konferencja Branży Dziecięcej

Podczas Kid's Biz Fair odbędą się również konferencje, warsztaty oraz certyfikowane szkolenia dla przedstawicieli firm działających w branży dziecięcej. Eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawią najnowsze trendy w zakresie efektywnego prowadzenia biznesu stacjonarnego i działającego w sektorze e-commerce.

Gala Kid’s Biz Awards

W tym roku będzie także mieć miejsce specjalne wydarzenie – Gala Kid's Biz Awards. To ekskluzywny biznes mixer, w którym wezmą udział przedstawiciele czołowych firm z branży, a którego istotą jest stworzenie rankingu oraz wyłonienie najlepszych artykułów i akcesoriów dla niemowląt i dzieci.  W jury konkursu, obok przedstawicieli organizatora targów, firmy Reinhold Expo, zasiądą eksperci w poszczególnych dziedzinach. Bezpieczeństwo i jakość produktów ocenić będzie Główny specjalista ds. opiniowania Instytutu Matki i Dziecka, Ewa Łukasik. Na produktach dedykowanych niemowlętom skoncentruje się fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski, którego wiedza na temat potrzeb najmłodszych sprawia, że cieszy się on ogromnym zaufaniem polskich rodziców. Obok nich, produkty oceniać będą przedstawiciele branży zabawek oraz mediów branżowych i parentingowych.

Zwieńczeniem trwającego w dniach 8 czerwca – 26 sierpnia plebiscytu będzie Gala Kid’s Biz Awards, podczas której poznamy laureatów i wyróżnionych we wszystkich kategoriach konkursowych. W kapitule konkursu zasiada Grażyna Pogorzelska z "Dziecko, Zakupy i My".

Zadbaj o swój biznes, odwiedź stronę www.kidsbizfair.com, zakup bilet i zapisz termin naszych Targów w kalendarzu. Obecność obowiązkowa!

Kid's Biz Fair 26-27.08.2015, EXPO XXI, Warszawa

Więcej informacji znajdą Państwo na: www.kidsbizfair.com oraz www.facebook.com/KidsBizFair