Targi Mother & Baby 2015 - spotkania we Wrocławiu i w Warszawie!

2015-03-10 10:38

Targi Mother And Baby 2015 odbędą się w dn. 16-17 maja we Wrocławiu i 20-21 czerwca w Warszawie.

Targi Mother And Baby
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com Targi Mother And Baby odbędą się już po raz ósmy.

Targi Mother & Baby 2015 odbędą się we Wrocławiu i w Warszawie. We Wrocławiu będą miały miejsce w Hali Stulecia 16 i 17 maja 2015, a w Warszawie na terenie Wyścigów Konnych Służewiec w dn. 20-21 czerwca 2015.

Targi Mother & Baby 2015: co będzie się działo?

Targi Mother & Baby to największa w Polsce impreza dla rodziców spodziewających się dzieci i tych, którzy mają pociechy w wieku 0-9 lat. Na targach do dyspozycji gości będzie niemałe grono specjalistów. Fizjoterapeuci, logopedzi, dietetycy. Przyszłe mamy będą mogły wykonać bezpłatne USG, KTG, wziąć udział w konsultacjach medycznych. To nie wszystko. Na Targach Mother & Baby 2015 będzie można posłuchać ciekawych wykładów, a nawet zobaczyć, co to takiego szkoła rodzenia i pielęgnacji. Nie zapomniano również o zdrowiu najmłodszych: rodzice mogą udać się z nimi na badanie wzroku i słuchu.

Targi Mother & Baby to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Przez dwa weekendowe dni i dzieci, i rodzice będą mieli okazję aktywnie wypocząć i poznać wiele ciekawych informacji. Udział w targach jest również okazją do nawiązania nowych znajomości z innymi rodzicami.

Wstęp na Targi Mother & Baby 2015 dla dzieci jest bezpłatny, dorośli zapłacą 15 zł.

Szczegółowy program Targów Mother & Baby 2015 we Wrocławiu i w Warszawie będzie dostępny na stronie motherandbaby.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza