Targi Mother&Baby już w kwietniu w Gdańsku

2016-04-04 12:49

Targi Mother&Baby odbędą się już 9-10 kwietnia w Gdańsku w Hali Amber Expo. Przeczytajcie, jakie atrakcje czekają na odwiedzających!

targi mother&baby
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Na targach Mother&Baby wiele atrakcji czeka na młodych rodziców i najmłodsze dzieci - do 7. roku życia.

Spis treści

  1. Targi Mother&Baby: co będzie się działo?
  2. Targi Mother&Baby: moc atrakcji

Targi Mother&Baby to wyjątkowa okazja nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka, ale i rodziców najmłodszych pociech - do 7 roku życia. Przeczytajcie, co będzie się działo w edycji 2016.

Targi Mother&Baby: co będzie się działo?

Na rodziny odwiedzające targi Mother&Baby czekają:

  • bezpłatne USG i ktg dla kobiet w ciąży
  • bezpłatne badania funkcji mięśni dna miednicy (tzw. mięśni Kegla)
  • pomiar cukru we krwi
  • konsultacje medyczne
  • ciekawe wykłady, spotkania ze specjalistami (dietetycy, położne , ginekolodzy i inni)

Targi Mother&Baby: moc atrakcji

Goście targów Mother&Baby będą również mogli wziąć udział w spotkaniu ze znanym fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim. Będzie także specjalna strefa pielęgnacji dla kobiet, a w niej między innymi porady wizażystów, stylistów, warsztaty brafittingu, pielęgnacja skóry w trakcie i po ciąży oraz wiele innych niespodzianek. Odbędą się również warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących dzieci, tatusiowie w ciąży, sesje zdjęciowe, fitness dla kobiet w ciąży oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku. Powstanie także strefa zabaw z Lego Duplo oraz warsztaty gotowania dla dzieci, castingi dla dzieci, plac zabaw, dmuchańce-skakańce, konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje dla całej rodziny. Podczas targów Mother&Baby będzie również możliwość zrobienia zakupów.