Wakacje czas start! 23 i 24 czerwca w Parku Rozrywki Julinek

2018-06-21 16:58

Czas rozpocząć upragnione wakacje! W najbliższy weekend, 23-24 czerwca, Park Rozrywki Julinek zaprasza na wyjątkowe pikniki rodzinne.

julinek
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Park Rozrywki w Julinku zapewnia rozrywkę i dużym, i małym dzieciom.

W sobotę od godziny 12.00 rozpocznie się piknik rodzinny pod hasłem „Na sportowo, czyli zdrowo”.
Rozegramy turniej piłki siatkowej, będą zajęcia fitness dla każdego, prowadzone przez profesjonalnego instruktora oraz quizy o tematyce sportowej, strefa gier planszowych i animacje dla najmłodszych.

julinek
Autor: _materialy_prasowe

Niedziela w Parku Rozrywki Julinek to czas dla dużych rodzin. Podczas Pikniku Dużych Rodzin odbędzie się konferencja pt. „Dobrze jest mieć liczne rodzeństwo – więzi rodzinne w życiu mieszkańców”, a także studium „Emocje w rodzinie”.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w rodzinnych warsztatach artystycznych, festiwalu gier rodzinnych, a także spróbować regionalnych specjałów.

Park Rozrywki Julinek czynny jest w weekendy od 10.00 do 19.00.

Na odwiedzających czekają liczne atrakcje – największy na Mazowszu park linowy, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci a także wypożyczalnia sprzętu sportowego, a to wszystko w sercu Kampinowskiego Parku Narodowego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza