Warszawskie Dni Rodzinne

2019-04-01 11:45

Już po raz trzynasty zapraszamy Warszawiaków na piknik rodzinny, który zakończy dwudniowe Warszawskie Dni Rodzinne. Piknik odbędzie się 14 kwietnia na Stadionie Syrenki przy ul. Batorego 10a. W ramach Warszawskich Dni Rodzinnych mali i dorośli mieszkańcy stolicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, spotkaniach i zajęciach organizowanych przez teatry, muzea, szkoły językowe i artystyczne oraz inne placówki.

WDR
Autor: zwalcznude.pl

Warszawskie Dni Rodzinne to wyjątkowy weekend, podczas którego stolica zamienia się w wielki plac zabaw. W tym czasie na terenie całego miasta odbywa się szereg wydarzeń, skierowanych do rodzin z dziećmi. Zajęcia prowadzą teatry, muzea, szkoły językowe i artystyczne oraz inne placówki
o różnorodnym profilu działalności.

Finałem WDR będzie Warszawski Piknik Rodzinny – od Mikro do Makro, który odbędzie się 14.04.2019 r. w godzinach 12-17 na warszawskim Stadionie Syrenki Politechniki Warszawskiej (ul. Batorego 10a). Jego patronem jest - między innymi - nasz serwis mjakmama.pl., a współorganizatorem - Politechnika Warszawska, która zaprasza do przygotowanej przez studentów Strefy Młodego Inżyniera.

Zaprezentuje się w niej ponad 10 kół naukowych. Badacze-juniorzy będą mieli okazję poznać tajemnice chemii, fizyki, matematyki i innych nauk technicznych. To nie koniec atrakcji: Plac Zabaw Lider będzie malował buźki, a Klockownia zaprasza na szaloną zabawę ogromnymi klockami. W namiocie Kliniki Leczenia Jakąnia specjaliści podpowiedzą jak wyleczyć wadę wymowy oraz przeprowadzą kilka konkursów z nagrodami.

Ale Zebra przygotowała „zebrowe” niespodzianki, m.in. namiot dmuchany z głową zebry oraz tańczącą zebrę, Farma Iluzji wraz z iluzjonistą Maciejem Pędą pokażą Wam prawdziwą magię, a SealArt Szkoła Rysunku nauczy Was tworzyć małe-wielkie arcydzieła. Zapraszamy!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza