Weekend z Piratami w Parku Rozrywki Julinek

2015-10-06 13:07

Ahoj przygodo! Weseli piraci zawitają w Julinku! Będziemy poszukiwać kluczy do skrzyń ukrytych na Wyspach Skarbów, uczyć się alfabetu Morse'a i wiązania żeglarskich węzłów! Wskakujemy na pokład świetnej zabawy, a w razie sztormu bawimy się wesoło pod dachem Małej Areny! Już 10 i 11 października czekamy na Was w Parku Rozrywki Julinek, w godzinach od 10:00 do 18:00! Przybywajcie!

Weekend z piratami
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Podczas weekendu z piratami w Julinku na najmłodszych czeka wiele atrakcji!

Już w najbliższy weekend, na wszystkich piratów, małych i dużych czeka moc atrakcji i zabaw przy scenie! Poszukiwanie kluczy do skarbu na Wyspach Skarbów, poławianie pereł, znajomość pirackich filmów, wiązanie lin żeglarskich, przeciąganie liny na krzywych kółkach, dźwiganie kotwic, nadawanie wiadomości alfabetem Morse'a.

Wiele dziać się będzie również na boiskach sportowych! Tutaj czeka na Was mnóstwo Turniejów m. in.: tor przeszkód, przejścia przez tunele, hula-hopy, omijanie kolorowych przeszkód, przeciąganie liny, przejścia na szczudłach, celowanie piłkami do koszy, skoki na skakankach, celowanie do bramki ze związanymi nogami, dźwiganie ciężarów, celowanie obręczami kwiatowymi, podbijanie piłki rakietami, rzuty dmuchanymi kołami ratunkowymi do dmuchanych piłek, siatkówka plażowa wielkimi piłkami, układanie wielkiej jengi, skoki przez gumę, slalomy, przejście tyłem po linie, wielki twister i wiele więcej!

Zapraszamy!

Park Rozrywki Julinek

Julinek 1
Leszno k. Błonia
www.julinek.com.pl