Wystawa "Dinozaury na żywo": zapisz się do newslettera Mjakmama24.pl i otrzymaj zniżkę!

2016-02-05 12:28

40 animatronicznych, wydających dźwięki dinozaurów rzeczywistych rozmiarów w swoim naturalnym środowisku na powierzchni blisko 2 tys. m2 oraz szereg rozrywek dla dzieci i całej rodziny - to wszystko zapewnia wystawa "Dinozaury na żywo". Zapisz się do newslettera Mjakmama24.pl, a otrzymasz kupon, uprawniający do 20-procentowej zniżki przy zakupie biletu rodzinnego. Zapoznaj się ze szczegółami!

dinozaury
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Zapisując się do newslettera Mjakmama24.pl, otrzymasz 20-procentowy rabat na pakiet rodzinny na wystawę "Dinozaury na żywo".

Spis treści

  1. Dinozaury na żywo: jak otrzymać rabat z Mjakmama24.pl?
  2. Jak zapisać się do newslettera Mjakmama24.pl? To proste! Możesz zrobić to na tej stronie.

Wystawę "Dinozaury na żywo" można podziwiać na błoniach PGE Narodowego. To międzynarodowa wystawa, którą wcześniej widziało ponad 3 miliony osób w takich krajach jak Austria, Niemcy, Czechy, Chiny, czy Malezja. Jest jedyną na świecie tak dużą i nowoczesną ekspozycją pradawnych gadów. Poruszające się za pomocą najnowocześniejszej techniki dinozaury to 40 eksponatów i 28 rodzajów, w tym m.in. Diplodok, Tyranozaur czy Welociraptor. Zwierzęta zaprezentowane są w scenerii pradawnych lasów, przy wykorzystaniu niesamowitych efektów świetlnych i dźwiękowych.

- "Dinozaury na żywo" to niezwykły sposób na naukę poprzez zabawę. Jestem pewny, że ta podróż do czasów sprzed 250 milionów lat będzie dla dzieci niepowtarzalnym przeżyciem, a dla rodziców oryginalną i edukacyjną lekcją historii. To fascynująca przygoda dla całych rodzin - powiedział Marcin Pastuszak, dyrektor wystawy.

- Na wystawie reprezentowane są wszystkie najważniejsze grupy dinozaurów, można zapoznać się z formami mięsożernymi i roślinożernymi. Zgodnie z najnowszymi odkryciami, niektóre dinozaury były pierzaste – takie też mają tutaj swoją reprezentację – powiedział Dawid Mazurek, przewodnik wystawy.

Na terenie wystawy na gości czeka także kawiarnia, dino-sklep z pamiątkami, kino oraz strefa dla dzieci, a w niej kącik kreatywny, kącik archeologiczny, wyścig z dinozaurem, przejażdżka na dinozaurze, małpi gaj, paintball i ściana wspinaczkowa.

Warszawska wystawa, która jest pierwszą wizytą dinozaurów w Polsce, otwarta będzie od 5 listopada 2015 r. do końca lutego 2016 r. (od wtorku do czwartku w godz. 10.00-20.00, w piątki, soboty, niedziele i święta – w godz.10.00-21.00; w poniedziałki wystawa nieczynna).

Dinozaury na żywo: jak otrzymać rabat z Mjakmama24.pl?

Wszystkie czytelniczki Mjakmama24.pl zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Każdy, kto to zrobi - do dnia 28 lutego, czyli zakończenia wystawy "Dinozaury na żywo", otrzyma kupon z 20-procentową zniżką, który można wykorzystać, kupując bilet na stronie dinoazurynazywo.pl. Kupon jest ważny jednorazowo i zostanie przesłany na adres e-mail, który, po zapisaniu się do newslettera, znajdzie się w naszej bazie.

Jak zapisać się do newslettera Mjakmama24.pl? To proste! Możesz zrobić to na tej stronie.

Kupon obowiązuje wyłącznie przy zakupie pakietu rodzinnego (2 dorosłych+2 dzieci). Kupon do wykorzystania podczas zakupów online, a nie przy kasie.

Więcej informacji na: www.dinozaurynazywo.pl

https://www.facebook.com/Dinozaury-na-%C5%BCywo-1021850797867898/

Partnerzy wystawy: POLSAT JimJam i StroerOrganizator: Ternum, LetsGo i EMS

Nasi Partnerzy polecają