Występy taneczne i piknik literacki – 8-10 czerwca na Bulwarach Wiślanych

2018-06-08 12:12

W najbliższy weekend, 8-10 czerwca, Bulwary Wiślane ponownie zamienią się w przestrzeń artystyczno-rozrywkową. Tym razem będzie tanecznie – parkiet przejmie bowiem East Side Dance Academy, niezwykła grupa taneczna, która przeczy prawom fizyki, oraz kulturalnie – na Bulwarach Wiślanych na wysokości Zamku Królewskiego zagoszczą książki i pisarze. Literacki Piknik nad Wisłą będzie dla warszawiaków i turystów świetną okazją do zapoznania się z ofertą wydawców i zakupu książek w atrakcyjnych cenach w wyjątkowej nadwiślańskiej scenerii.

bulwary wiślane
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Tanecznym krokiem
  2. Literacki Piknik nad Wisłą

Tanecznym krokiem

To już kolejny weekend na Bulwarach Wiślanych, który stwarza idealne okoliczności do poruszania się – 9 czerwca odbędzie się Triathlon Enea 5150, w ramach którego na Bulwarach Wiślanych najmłodsi będą mogli wziąć udział w Kids Run od 12:00 - 15:30. 

Na Bulwarach zostanie zorganizowana także strefa tańca, na której zagości East Side Dance Academy – szkoła tańca założona przez finalistkę programu You Can Dance – Magdalenę Zwierzyńską. 9 czerwca w godzinach 15.00 – 19.00 na scenie na Bulwarze gen. Smitha Pattona będzie można obejrzeć pokazy tańca oraz wziąć udział w lekcjach tańca dla dzieci i juniorów organizowanych przez instruktorów tańca Patryka Brdeya i Kamilę Koç. Uczestnicy będą mogli wygrać:

  • 5 voucherów na darmowe zajęcia w ESDA
  • indywidualna lekcja tańca z Magdaleną Zwierzyńską
  • 3 bilety na spektakl „Miłość na piasku” Stefano Silvino 18.06
bulwary wiślane
Autor: _materialy_prasowe
bulwary wiślane
Autor: _materialy_prasowe

Literacki Piknik nad Wisłą

Od 8 do 10 czerwca na Bulwarach Wiślanych na wysokości Zamku Królewskiego zagoszczą książki i pisarze. Literacki Piknik nad Wisłą to spotkania z popularnymi i cenionymi autorami, bogata oferta wydawnictw oraz liczne atrakcje dla najmłodszych – a to wszystko w jednej z najatrakcyjniejszych, rekreacyjnych przestrzeni Warszawy!

Na plenerowej scenie na barce na Wiśle pojawią się znani i lubiani autorzy, a po spotkaniach można będzie liczyć na autografy. Wśród gości m.in.: prof. Jerzy Bralczyk, Jarosław Grzędowicz, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Katarzyna Miller, Wojciech Chmielarz, Grzegorz Kalinowski, Sławomir Koper, Rafał Kosik, Beata Sadowska, Grzegorz Kapla, Karolina i Maciek Szaciłło, Marek Weiss, Grzegorz Gortat, Natalia Hołownia, Michał Cessanis oraz laureaci tegorocznej Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, których nazwiska poznamy już 6 czerwca. Literacki Piknik nad Wisłą będzie wyjątkową okazją, by spotkać się z autorami, którzy otrzymają tę prestiżową nagrodę!

Spotkania poprowadzą: Jerzy Kisielewski, Marek Przybylik oraz członkowie jury Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Program: https://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/program/

Na Pikniku zaprezentują się m.in. wydawcy literatury pięknej, popularnonaukowej, reportażu, literatury dla dzieci i młodzieży, komiksów, książek artystycznych, albumów, poradników i przewodników, a także wydawcy gier. Na Bulwarach można też będzie kupić książki autorów nominowanych do tegorocznej Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Lista wystawców: https://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/wystawcy-2018/

Zapraszamy na Bulwar Jana Karskiego (odcinek na wysokości Zamku Królewskiego) od piątku do niedzieli w godzinach od 11.00-19.00. Wstęp wolny!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza